Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
On 28. 4. 2023. at 18:00, wayfaring stranger said:

Celovecernji kid. Krenuo da citam naivno misleći da će biti klasičan intervju. Kada videh koliko ima, odlučio sam da cenim svoje vreme.

 

Gile je gori od moje keve. Može 150 puta da priča istu stvar od pre 40 godina. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

neki novi klinci.

da ne ulazimo u diskusiju je l ovo nešto kvalitetno ili nije, nebitno. meni je super što ovako nešto postoji u nas. očigledno neko svira nešto što nije autotune.

a i gledao sam s prozora dok su snimali deo spota, vrhunski su se zezali :wub: :D 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

nemam pojma :D

prvi put sam ih čuo/video tad.

posle bacio pogled na Spotify gde imaju 5 pesama u ukupnom trajanju od 10 minuta :thumbup:

bili su skroz simpa dok sam ih gledao kako snimaju spot. zajebavali se tu po bloku, pikali basket, fejkovali šutke dok se snimaju...

definitivno drugačija ekipa i drugačiji stil zajebancije od onog koji inače vidim s terase.

posle moj stariji sišao (ko noćni leptir ka svetlu :D) i nekako im se prišljamčio, igrao "kockice" fudbalske s njima, ali se na kraju nije video u spotu :D :( 

a ova mala i njene drugarice špijunirale sa strane i posle usvojile ovaj njihov pozdrav "ostajem!!! pozitivan!! aaaaaa!!!!" mnogo smešno izgleda kad izvode devojčice od 7-8 godina pa još "prave mišiće" :D 

to je sve što znam. i malopre sam video da su najzad izbacili taj spot.

Link to comment
1 hour ago, vladavsnarod said:

Brkovi da se zabrane pre tridesete godine.

 

Ja bih taj bend zabranio svakome bez obzira na godine

 

:Jova:

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

Da ne ispadne da nismo propratili tikvu koja je opet pukla u Zabranjenom pušenju, iako i sada mislim da nije nepopravljivo...

 

Sejo Sexon tek sada hoće da sudskim putem zabrani Neletu izvođenje pesama ZBa, sa zakašnjenjem od nekoliko godina je shvatio da je to pljačka, da je to nedostojno, da Nele širi mržnju, i tako to. Pre nego što je to shvatio, u medijima je izjavljivao da je ponovna saradnja moguća pod određenim uslovima, ali od toga za sada nema ništa, pa se vraćamo na opsadu Sarajeva. 

 

Da ne bi izgledalo da selektivno postavljam linkove, ideja je da ovo propratimo bez političkih konotacija jer kad se ti slojevi oljušte i Sejo i Nele zvuče pomirljivo što je najpozitivnija strana. Neka pravična podela između njih dvojice je verovatno nemoguća jer je ime bendu dala Neletova mama. Sada su priču preuzeli krvoločni mediji i još neko vreme će se urlati. Lično, i dalje gajim nadu da će se u nekom trenutku pomiriti. 

Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Da ne ispadne da nismo propratili tikvu koja je opet pukla u Zabranjenom pušenju, iako i sada mislim da nije nepopravljivo...

 

Sejo Sexon tek sada hoće da sudskim putem zabrani Neletu izvođenje pesama ZBa, sa zakašnjenjem od nekoliko godina je shvatio da je to pljačka, da je to nedostojno, da Nele širi mržnju, i tako to. Pre nego što je to shvatio, u medijima je izjavljivao da je ponovna saradnja moguća pod određenim uslovima, ali od toga za sada nema ništa, pa se vraćamo na opsadu Sarajeva. 

 

Da ne bi izgledalo da selektivno postavljam linkove, ideja je da ovo propratimo bez političkih konotacija jer kad se ti slojevi oljušte i Sejo i Nele zvuče pomirljivo što je najpozitivnija strana. Neka pravična podela između njih dvojice je verovatno nemoguća jer je ime bendu dala Neletova mama. Sada su priču preuzeli krvoločni mediji i još neko vreme će se urlati. Lično, i dalje gajim nadu da će se u nekom trenutku pomiriti. 

Ja bih baš voleo da se fajtaju do kraja svojih života i da im obojici zabrane izvodjenje njihove i tudje muzike.

  • +1 4
Link to comment
On 8. 6. 2023. at 9:15, Svarog said:

neki novi klinci.

da ne ulazimo u diskusiju je l ovo nešto kvalitetno ili nije, nebitno. meni je super što ovako nešto postoji u nas. očigledno neko svira nešto što nije autotune.

a i gledao sam s prozora dok su snimali deo spota, vrhunski su se zezali :wub: :D 

 

 

 

super je ovo, slazem se sa napisanim.

mislim od vascelog pankeraja najvise mrzim njuca medbol bajo hazard sabaniju, ali kad ovakvi klinci to rade skroz je primereno godinama, problem je kad to forsiraju fazon posle 30te.

samo nek gruvaju djeca.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...