Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Imaju, da, i vizuelno izgleda super. Jedino što im fali sadržaj, mislim da još uvek puštaju samo spotove:lolol:.

 

Nije to garancija kvaliteta, znaš bolje od mene...na snimku Eyesburna koji sam postavio Kojotov vokal ima neki delay koji se čuje bar na prvih 7, 8 pesama. 

@Frank Pembleton

Link to comment
17 minutes ago, ragasto said:

Imaju, da, i vizuelno izgleda super. Jedino što im fali sadržaj, mislim da još uvek puštaju samo spotove:lolol:.

 

Nije to garancija kvaliteta, znaš bolje od mene...na snimku Eyesburna koji sam postavio Kojotov vokal ima neki delay koji se čuje bar na prvih 7, 8 pesama. 

@Frank Pembleton

Ma ne nadam se ja nekom kvalitetu, ali bice bolje nego telefonom svakako.I ovo malo sto sam pogledao vide se kiksevi...

Ja sam jedne godine uspeo da dodjem do snimka benda ZonaB koji je bio sasvim korektan.Ali bio neki nebitan termin cini mi se "po danu" pa se nije ni trazilo od rezije da se "iskaze" i ljudi odradili skolski sto je obicni i najbolje

Link to comment

Šteta kad se tako uradi školski...nažalost, kad su festivali u pitanju skoro uvek tako ispadne. Vizuelno se vratiš u vreme Gitarijade 1990.

 

Iz koje godine je taj snimak? Jel sa Božinovićem?

@Frank Pembleton

Link to comment
6 minutes ago, ragasto said:

Šteta kad se tako uradi školski...nažalost, kad su festivali u pitanju skoro uvek tako ispadne. Vizuelno se vratiš u vreme Gitarijade 1990.

 

Iz koje godine je taj snimak? Jel sa Božinovićem?

@Frank Pembleton

Ajd probacu da nadjem to sam "nabavljao" jer mi brat od tetke svira u ZoniB

  • Hvala 1
Link to comment
On 25. 6. 2023. at 18:48, Ras said:

ma da prljavo kazalište hrvacki eksplojted :fantom:

 

malo se gadjaju pojmovima, ni njuca ili DC nisu imali svoj eksplojted na velikoj sceni pa su medju najbitnijim pank gradovima na svetu, sta im hvali.

 

a pistolsi i pank, lol

Link to comment
4 hours ago, ragasto said:

Šteta kad se tako uradi školski...nažalost, kad su festivali u pitanju skoro uvek tako ispadne. Vizuelno se vratiš u vreme Gitarijade 1990.

 

Iz koje godine je taj snimak? Jel sa Božinovićem?

@Frank Pembleton

Sad nasao u dubinama kompa ovo Zona B & Zoran Božinović - Live At Crna Maca (2014), to nije to ...

Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Božinović je umro 2004, biće da si nešto pogrešno obeležio. A nekog snimka iz Crne mace se sećam, valjda iz devedesetih na RTSu. 

@Frank Pembleton

Cudno je zaista

back.JPG

Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

ma da prljavo kazalište hrvacki eksplojted :fantom:

 

malo se gadjaju pojmovima, ni njuca ili DC nisu imali svoj eksplojted na velikoj sceni pa su medju najbitnijim pank gradovima na svetu, sta im hvali.

 

a pistolsi i pank, lol

Različiti pogledi, ne uzbuđejem se nimalo. Čak nisam ni nešto posebno vezan za pank, šta god to bilo. Pank sam doživljavao intuitivno, a ne kao žanr, što znači da bih svašta mogao pod pank da podvedem, ali i ne moram.

Eno Lancia je napisao da bi to bio rani Orgazam i složio bih se sa tim.

Što se Pistolsa tiče, nikada mi nije bilo jasno čime bi trebalo da budem oduševljen? Poslednji put sam taj album čuo verovatno još u srednjoj, ako ne i u osnovnoj školi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...