Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Meni ove dve pesme zauzimaju visoko mesto na plejlisti, kada dobijem želju da defragmentiram mozak primalnom bukom.... posebno tranzicija iz prve u drugu. Predivno

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 5. 10. 2023. at 15:56, ultra plasticni said:

 

Ja sam jednom slusao Goribor uzivo, na Beer Festu, kada su ga premestili na NBGD i to tipa u 3 ujutru. Tad mi nesto nije leglo, dal zbog prostora, dal zbog ne znam cega, bili su malkice zbunjeni, bilo je ono ljudi i to dosta, ST je naravno bio okrenut poluledjima ka publici sa bejzbol kacketom. Mislim da su klubovi njihov prirodni habitus.

A ST radi i dalje, doduse iz ZGBa, ovo sam poslednje cuo od njega

 

 

 

zabroravih ovo da prokomentarišem.

nisam ni znao da Pionirski Dom postoji, a sad evo slušam non-stop već par dana.

i album sa STom je odličan, kao i album sa Mariom iz Zostera. možda malo više liče na radove sa njihovim matičnim bendovima, ali meni ne smeta.

hvala za tip!

Link to comment
3 hours ago, Svarog said:

 

zabroravih ovo da prokomentarišem.

nisam ni znao da Pionirski Dom postoji, a sad evo slušam non-stop već par dana.

i album sa STom je odličan, kao i album sa Mariom iz Zostera. možda malo više liče na radove sa njihovim matičnim bendovima, ali meni ne smeta.

hvala za tip!

moze neki link za album sa zosterom, to nisam nigde video.

Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

I onaj novozelandski bubnjar mi je bio wow

 

Sećam se kad je Disciplina svirala 2000. godine u Nišu sa drugim bubnjarom iz engleske faze. Tada sam prvi put video da je pukao bas bubanj na koncertu.

I dođe lik sa braon selotejpom i reši ga za sekund :cool:

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

koliko sam obožavala onu emisiju sa njim i đurom iz mornara, nekakvi super detektivi

 

 

I ja sam to voleo, išla je na pokojnom Art kanalu

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
On 10. 10. 2023. at 10:04, Filozof manijak said:

Meni ove dve pesme zauzimaju visoko mesto na plejlisti, kada dobijem želju da defragmentiram mozak primalnom bukom.... posebno tranzicija iz prve u drugu. Predivno

 

 

 

 

A kao prequel obavezno ide

Ko prihvati Behind nine hills može komotno da se prepusti tom dijamantu od albuma. Verovatno nisam objektivan, ali ...CCTV mi i posle skoro 30 godina zvuči sveže i bezobrazno, čak i kada se uporedi sa albumima nekih drugih bas i bubanj postava. Danas bi to bila odgovarajuća alternativa Royal blood-u, npr:

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, giuseppe said:

Rebel Star danas u NS - Crna kuća, sutra u BG - Elektropionir. Njihovi koncerti su čista radost 

jel sviraju nešto iz opusa pop cycle?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...