Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

6 hours ago, Stela said:

Slazem se. Meni je bas drag, videcemo kakav je filmic.

Gledao sam ga dva puta uživo i bio je baš dobar. Nije hteo da svira "Deda Mraza", iako je tada to bila njegova najpoznatija pesma, i to mi se svidelo. 

Sve što je radio sa Ninom Bajsić je pravo osveženje.

Link to comment

Ja sam ga slusala prosle godine u Amerikani, odlicno je sve to zvucalo. I sad se dokumentarac zavrsava scenama sa tog koncerta :)

U filmu o njegovoj muzici pricaju Zikica Simic, Janjatovic, Rundek, Predin i dr. A tu je i Kicic :D. Film je protkan poznatijim/popularnijim numerama.

Ima super scena sa decom koja djuskaju u onom zelenom svajcarskom tramvaju.  Ima i deo sa Ninom, koja je predivna.

 

On je bas drag i topao lik, nenametljiv, duhovit. Jednu lepu crticu je ispricao cacanskim gimnazijalcima o unutrasnjim putovanjima. 

 

Link to comment

Na drugom topicu se tražila pesma pa me to podsetilo na jednu koju decenijama ne mogu da nadjem. Na Demo topu 202 je Modli svojevremeno puštao grupu Rusija (ne, nije ljiga sa izdanjem) i pesmu Vreme je da se ćelije čiste. Ako neko kojim slučajem ima, bio bih veoma zahvalan. Pokojni Manitu sa ovog foruma i ja smo bili fanovi, ali osim dela snimka na audio kaseti, na netu se to nije pojavilo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...