Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

On 27.1.2023. at 11:17, kurdi said:

pa to je ta knjiga, za koju nsma ni znao... ali ne mogu da nadjem nigde sadrzaj 6cd-a.

ja sam taj boxset vidoe u radnji, ne znajuci prethodno z aknjigu i neocekujuci ga, ali na spoljnjem omotu ne pise skoro nsta. diskovi se zovu nesto tipa "sezdestete, sedemadesete..."

 

Evo, ja sam slikao. 

Nisam kupio, pa nisam mogao da otvorim i slikam sadržaj.

Ima ovde http://www.musicbox.co.rs/

Samo još nije ubačeno na sajt. Cena je 3500 i može da se naruči preko kontakta.

P: +381 (0)63 288 197
E: office@musicbox.co.rs

Šalje u inostranstvo.

 

 

spacer.png

 

spacer.png

Link to comment
Evo ploča čiji su omoti stavljeni na naslovnu stranu boxseta.
Pretpostavljam da bi trebalo da bude još dodatnog materijala.
87 ubedljivo najbolja.
 
Various – Festival "Omladina 63"
 
Various – Omladina 68
 
Various – Omladina 71
 
Various – Gde Je Ljubav ("Omladina 74")

 

Various – »Omladina ʼ76« (Jugoslovenski Festival Mladih Kompozitora Zabavnih Melodija)
 
Various – 20 Godina Festivala Omladina
 
Various – Omladina '84 - Pop Veče
 
Various – Omladina '85 - Subotica, 25. Jubilarni Koncert
 
Various – Omladina '87 - Najbolji Uživo
 
Various – XXVIII Jugoslovenski Festival Pop I Rock Muzike "Omladina '88" - The Best Of 237 (Ovakav Zvuk Još Nisam Video!)
 
Various – Omladina '89 - Subotica
 
Various – Omladina ’90. Subotica (30 Godina)
 
Edited by klimt
  • Hvala 1
Link to comment

hvala!

 

ja pre svega gledam zato sto debil nisam nikada kupio '87... kad je bila dzabe.

nadam se da je u ovom boxu kompletna i idealno na prvoj polovini nekog (petog) cd-a.

Link to comment
17 hours ago, kurdi said:

hvala!

 

ja pre svega gledam zato sto debil nisam nikada kupio '87... kad je bila dzabe.

nadam se da je u ovom boxu kompletna i idealno na prvoj polovini nekog (petog) cd-a.

 

Ako je samo zbog '87, bolje nadji neki rip sa vinila ili ako neko postavi ovaj box. 

Link to comment
On 25.11.2022. at 18:37, holden kolfild said:

jebem ti zivot.

 

Šetam gradom, slušam ovaj album. Ova pesma na repeat, repeat, repeat. Ne znam više koji put.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Papovac said:

opasan album


Bio bi na mojoj listi najbolji ex-YU album da on klasicno ne recituje, nema dinamike. Uz svaki stil muzike koji svira u pozadini, recituje na isti nacin.
Tina Catlaic je to uradila sa mnogo vise stila na albumu Plava Lili. Opet, vanserijski album sto se tice i stihova i muzike. Kapa dole.

Link to comment

Mala pomoć. Pokušavam da iskopam na tjubu i netu, ali mi nikako ne uspeva spot za (mislim instrumentalnu) pesmu Ray of light / Luča mikrokozma nekog našeg benda. Taj spot sam više puta video da prikazuju na RTS3 kanalu. Ali sad nema šanse da se setim kako se zvao bend. Zahvaljujem unapred.

Link to comment
On 12.2.2023. at 7:58, klimt said:

Hvala!

Bolji je sadržaj nego što sam očekivao.

trebalo je da kupim kad sam vidoe taj jedan primerak u radnji... sad osecam da ce da bude trazenje....

Link to comment
20 minutes ago, kurdi said:

trebalo je da kupim kad sam vidoe taj jedan primerak u radnji... sad osecam da ce da bude trazenje....

Nemoj još. To sam rekao samo na osnovu spiska na Discogsu.

Kad se bolje prouči spisak, ostaje sumnja da li su recimo stvari iz vremena novog talasa snimci sa festivala ili možda studijski snimci. Zašto ta sumnja, pa kod Neprilagođen piše live, a kod ostalih ne. Možda je Neprilagođen sa Filmovog mini lp-a?! 

Ja nisam čuo da su se negde ranije pojavili živi snimci novotalasnih bendova iz Subotice, a ako su studijski u boxsetu, onda je to po meni besmisleno.

 

Evo ovde je neko postavio to pitanje:

https://www.facebook.com/100064326234533/posts/spisak-svih-pesama-i-izvođača-na-svih-7-cd-a/564159935738209/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...