Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Meni je Herta odlican izbor, al sta god da krenete i ja cu da igram, nisam odavno, uzeleo sam se menadjera.E sad, dal cu da stignem da zavrsim do zadatog roka to je vec veliko pitanje, al igram u svakom slucaju.I da, bez pechova, idemo od pocetka

Link to comment

Hajde ljudi da se organizujemo pod hitno. Neko rekao Herta, ja predlazem neki rumunski klub(Steaua,DInamo ili Poli) Neko rekao Malagu. AJde nek neko to sredi lepo i izbaci jedan Pppool.

Edited by Moća
Link to comment

Evo ja dajem poslednji predlog, koji je relativno kratak, sto znaci da mogu svi da odigraju. Uzima se evropska reprezentacija i zadatak je osvojiti EP i SP. Znaci nebitno koja repka, Italija, Holandija, Nemacka, samo da bude evropska. Moze i Albanija ako hocete. Mislim da je dobar predlog, jer se to moze brzo zavrsiti.

Link to comment

Ako se za to dogovorite računajte i na mene. Neću da počinjem bezveze nešto ozbilnije pa da opet ispalim, kao sa Betisom, ali za to bi se valjda našlo vremena.Srbija, Hrvatska ili tako nešto pa ko dokle dogura? Plus svi imaju istu bazu igrača pa nema dovodjenja imba igrača (ako takvih uopšte i ima u ovom novom FM-u, nisam nešto to ni jurio :unsure: )

Link to comment

Evo neka bude Srbija!Znamo igrace, znamo ko valja, ko ne valja, nema smaranja za traganjima boljih od gorih. Jednostavno i jako tesko bilo sta uraditiSamo me zanima, sta se desava u menadzeru kad nema prijateljskih i zvanicnih utakmica?Posto nikad nisam vodio samo reprezentaciju.

Link to comment

Klikcjes "Continue" do besvesti :) reprezentativna sezona se otprilike zavrsi za par sati, mnogo manje utakmica i mnogo manje obaveza oko tima, i otprilike je smor dok ne dodje prvenstvo, onda je pichvajz :)Meni se svidja chalenge, mogli bi i da se dogovorimo da svako uzme razlicitu reprezentaciju, pri cemu naravno ne bi svakome bio isti cilj...mada moze i svi istu.

Link to comment

Pa ako cemo igrati sa Srbijom, onda nema potrebe da se zanosimo ciljem osvajanje EP i SP. Mislim da je zanimljivije ako svako ima slobodu izbora. Mislim da na FM i nema velike razlike izmedju ovih jakih reprezentacija, pa bi trebalo jednako bodovati Holandiju, Nemacku, Francusku, Englesku, Spaniju i Italiju. Mozda i Portugal svrstati uz najjace. Pa druga klasa Srbija, Hrvatska, Belgija, Rumunija, Svajcarska, Skotska, Poljska i treca klasa svi ostali. Inace, ima ona zabrana da ne moze sa Nemackom da se igra, ali ima uputstvo koji fajl treba da obrisete da bi bilo mogucno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...