Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Пласман у лиги, ако је исти гол разлика, ако је иста број датих голова, ако је исти, ко навија за Звезду.

Link to comment

Pitanje...osim Spanije, da li uzimamo jos neku zemlju i uzimamo LARGE bazu igraca...? Hmmm... meni se pojavila HUGE baza igraca, koju je verovatno povukao kad sam muckao sa tim bazama. Evo obecavam, necu je koristiti :D :P Dakle... samo Spanija ili jos neka zemlja i LARGE baza? Betis igra se 2 sezone?Jel su to pravila?Kad se utvrde pravila, ti Dzone otvori novi topic da ljudi znaju sta gledaju i da mozemo tu da se hvalimo uspesima, a onda smori nekog moderatora da ove prepiske i dogovore prebaci na tu temu :)

Edited by Milosh76
Link to comment
Pitanje...osim Spanije, da li uzimamo jos neku zemlju i uzimamo LARGE bazu igraca...? Hmmm... meni se pojavila HUGE baza igraca, koju je verovatno povukao kad sam muckao sa tim bazama. Evo obecavam, necu je koristiti :D :P Dakle... samo Spanija ili jos neka zemlja i LARGE baza? Betis igra se 2 sezone?Jel su to pravila?
Само Шпанија и ларџ, да не кочимо старије компове. Ја у старту имам проблем: како да инсталирам па 10.3. Скинуо сам га, копипејстовао у апдејтс, кликнуо али ништа. Игра ми и даље пријављује 10.0. Мислим да није неопходно да нагласим да је верзија коју користим копилефтована.
Link to comment

kad ga skinesh samo dvoklik na Patch i onda idesh na dugme Update i to je to...kad idesh na New game imash padajuci meni da li cesh 10.1. 10.3. ili koju vec imash...uchitavamo samo ESP ligu, Large data i ja sam za to da igramo osnovnu verziju bez Patch-a...

Link to comment
Само Шпанија и ларџ, да не кочимо старије компове. Ја у старту имам проблем: како да инсталирам па 10.3. Скинуо сам га, копипејстовао у апдејтс, кликнуо али ништа. Игра ми и даље пријављује 10.0. Мислим да није неопходно да нагласим да је верзија коју користим копилефтована.
Skines uradis UPDATE u folder gde ti je FM instaliran i onda prekopiras "lekic" i to je to. Trebalo bi da dobijes opciju 10.3 kad kliknes NEW GAME... tako je bar kod mene...Ajde, Dzone, otvori novi topic... FM CHALLENGE 2010/2011Betis, Spanija, Laege, 2 sezone...
Link to comment
kad ga skinesh samo dvoklik na Patch i onda idesh na dugme Update i to je to...kad idesh na New game imash padajuci meni da li cesh 10.1. 10.3. ili koju vec imash...uchitavamo samo ESP ligu, Large data i ja sam za to da igramo osnovnu verziju bez Patch-a...
Не успева, тако да сам и ја за верзију без пача. Ако нема нико ништа против тога, ајде више да играмо.
Link to comment

nema shta da ne uspeva, ja nikad nisam copy/paste-ovao bilo koji fajl, samim dvoklikom na ikonicu Patch on ti otvori novi prozor na kom imash opciju Update i to je sve...znachi igramo bez Patcha, osnovnu verziju?...(ja svejedno ne mogu igrati veceras, aj da sachekamo josh malo ;) )

Link to comment

Ја ћу мало да почнем, ионако нећемо да играмо умрежени. А ако се сутра појави неки бољи предлог од овог, неће ме мрзети да кренем још једном. :D

Link to comment
nemam igricu instaliranu
instaliraj. bolja je od pljuga biggrin.gif
Betis 2 sezone...kako bodujemo?...(ili da cekamo da se javi josh neko od onih 30+ ljudi kojima sam posla pm :D )
dobro veče, kako ste :Dslažem se sa svime navedenim - druga esp liga, large, 10.3 patch. i meni odgovara da krenemo u ponedeljak, najranije.
Link to comment

Prihvatam celendz. Igramo Betis 2 sezone. Large database. Ne mogu da skidam novi patch mrzi me, ja krecem sa ovim sto imam. Krecemo u ponedeljek. Ko vara celava mu keva.Kolko je rok da se odigra sezona i kako se boduje eventualni uspeh u kupu?

Link to comment

count me in, kakva god da su pravila, na sve pristajem. samo, s obzirom da stvarno nemam puno vremena za forum lately, kad se dogovorite oko svega, svih pravila, bodovanja, chega god - skupite sve u jedan post i cimnite na PM, ak' vam nije bed :)

Link to comment
Prihvatam celendz. Igramo Betis 2 sezone. Large database. Ne mogu da skidam novi patch mrzi me, ja krecem sa ovim sto imam. Krecemo u ponedeljek. Ko vara celava mu keva.Kolko je rok da se odigra sezona i kako se boduje eventualni uspeh u kupu?
Рок нека одреде студенти, њима се око тих рокова цео живот врти. :P Куп за престиж, без неког посебног бодовања у нашем изазову? То ми се чини ем једноставније, ем примереније шпанским лигама.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...