Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Pritisnite GORE, GORE, DOLE, DOLE, LEVO, DESNO, LEVO, DESNO, B, A, ENTER
hah :) ... ovo je dovoljno, zatim skrolujte ekran tockicem misa i videcete FB kroz oci obolelih od zecititisa :lol: ..Uzgred meni trebaju komsije u Yoville, jos samo par stotina poena do zlatne kajle --> :s_d: Edited by BOOGIEMAN
Link to comment

Jedno pitanje za upućene, pošto ne posećujem fejsbuk;Dakle, ćera tinejdžerka mi ima profil tamo, i između ostalog postavila je svoje fotografije. Problem je u sledećem; neka druga devojčica (ako je devojka uopšte) je poskidala njene fotografije i postavila ih u svoj profil kao svoje. Ova moja se nervira jer se neko kiti tuđim perjem i predstavlja kao ona.Ima li tu leka? Može li se prijaviti zloupotreba, ukinuti lažni profil ili nešto takvo?Hvala unapred.

Link to comment

mozes prijaviti zloupotrebu. dole desno ima 'report this photo'bolja opcija bi bila da ode na profil te osobe i klikne 'report this person' reason ' fake profile'

Link to comment

To je već urađeno pre nekoliko dana, ali za sada nema reakcije. Isto je uradilo i još desetak osoba (reportovalo "fake profile"). Za sada nema reakcija. Je li to sve što može da se uradi?

Link to comment

ako je to uradilo vise osoba onda me stvarno cudi da administracija fb-a do sada to nije sredila posto veoma brzo reaguju na te stvari (slike se skidaju u roku od nekoliko sati, profili nesto duze)

Link to comment

Ja <3 Facebook, samo tu moze da mi stigne ovako nesto:

Pozdrav dragi,Vaša Dob, rasa i bračno stanje nisu čimbenici koji sam pisati vam. ja sam 24 godine mlada djevojka. Trebam nekoga tko će me tretirati kao lady.You zvuk kao čovjek mog sna u svom profilu na danas i to zvuči dobro o vama taj zašto sam vas kontaktirati za odnose. Imam moje preferencije, a ja ne mislim da je potrebno za ljubav da se segrigated prema starosti. Svaka žena ima sve čovjek svoj san. Sorry my profile nije dovoljno ovdje, ali će Vam reći više detalja o meni i moje fotografije, ako nađete vremena da mi pisati putem e-pošte (mercyannharry_24@yahoo.com) Cares da znaš.Yours slatko srcemiss milosrđe
i 'engleska' verzija, sve u istoj poruci:
Hello dear,Your Age, race and marital status are not factors in who I write to you. i am 24 years old young girl. I need someone who will treat me like a lady.You sound as a man of my dream in your profile today on and it sounds good about you thats why I contacted you for relationships. I have my preferences, and I do not think it is necessary for love to be segrigated by Age. Every woman all have a man of her dream. Sorry my profile is not enough here but will tell you more details about me and my photos if you find time to write me via email (mercyannharry_24@yahoo.com) Cares to know you.Yours sweet heartmiss mercy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...