Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Saznadoh sta je u pitanju. Ovo je ubedljivo najveca glupost do sada sa kojom sam se ja sreo na Faceu.

Pošto ribe žešće smaraju sa ovim svojim bojama na statusima, a što im zapravo predstavlja boju garderobe,brusa ili čega već što trenutno nose ili vole da nose, sad mi pravimo svoju igru...bolesniju naravno:))Neka svako na svoj status napiše broj koji će predstavljati gde voli da svrši po ribi! pa tako broj:1. svršavanje po licu,... See More2. svršavanje u usta,3. svršavanje po sisama,4. svršavanje po stomaku,5. svršavanje po dupetu,7. svršavanje u pičku, (mada se to ne preporučuje!)8. svršavanje u dupe,9. svršavanje po stopalima...Ako sam ja nešto propustio neka tvoj bolesni um dopuni...Uputstvo za debile: Ako voliš da svršiš ribi po sisama ti na svoj status stavi broj "3"!ŠIRI DALJE!!!POŠALJI ORTACIMA, NAPOMINJEM ORTACIMA NEMOJ SE ZAJEBEŠ PA POŠALJEŠ DEVOJCI! OVO U INBOX I RECI MU DA ŠIRI DALJE!!! NAJEBA CE ONAJ KO ODRUKA!!!!

Potpuni idiotizam.

Link to comment

nikad ne bih skontao, a izlaze mi statusi crvena, crna, roze (tek sad vidim nigde staaaarih belih vise). srecom nemam ovih pacijenata sa brojevima, ali imam jednu frendicu sa `don`t have it` u statusu ;)

Link to comment

1 nadasve duhovit projekat :rolajs:dzizs, ima li ista smarachkije od frazetina tipa:

blablabla... SVE VECEM OTUDJENJU IZMEDJU LJUDI
:isuse: Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Da li sam ja bolestan što mislim da nikad u istoriji nije bilo MANJE otuđenja među ljudima?(ne mislim na ovo klasno, marksističko, dakako)

Edited by Buck Naked
Link to comment

danas na nekoj tramvajskoj stanici ugledah odštampan oglas servisera za računare. prvo ide sve regularno, objašnjava stavku po stavku čime se bavi (instalacija windowsa, spašavanje podataka...), i onda, negde na sredini, pročitam sledeću stavku:-PROBLEMI SA FEJSOM :o

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...