Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Evo kako sam veceras pozvan na maskenbal-docek nove godine u stanu kod drugarice :D Umesto da izvodim striptiz odma' posle ponoci, sto je prvobitno planirano, treba da budem jebac :o

212zqu1.jpg Ono dalje je bilo nekulturno pa nisam savatao skrinshot

Link to comment

Kod jedne poznanice iz Bosne videh za redom ovo"Write a comment...Ana became a fan of STOP ismijavanju i vrijeđanju Isusa Krista i vjere po facebooku! Ana became a fan of OBOZAVAM SE SMIJATI :)))))))). "A drugi biser koji me je bas nasmejao je od mog zadnjeg statusa gde stavih "And I'm sorry some of us Given you bad name Cause without you Nothing is the same And you know that I'll pick up Every time you call Just to thank you one more time alcohol!"A posle dodje mrtav ozbiljan odgovor na to "Pavle I knew it was to good to be true..I thought u were talking to Jesus..."

Link to comment
Evo kako sam veceras pozvan na maskenbal-docek nove godine u stanu kod drugarice :D Umesto da izvodim striptiz odma' posle ponoci, sto je prvobitno planirano, treba da budem jebac :o

212zqu1.jpg Ono dalje je bilo nekulturno pa nisam savatao skrinshot

:lol: :lol: Privedi ti to ranije, da se ne predomisli do NG, a u medjuvremenu proveri da li ima mladjeg brata koji voli da joj koristi FB i zaje*va okolinu :) Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...