Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Ipak necu biti jebac nego nevaljali pandur, a i ostali ce morati da se zapitaju da li su dostojni dodeljenih im uloga. Droljasta bolnicarka jeste ali Daca kao kurva - tesko. Previse je fina za tako nesto, morace neka mnogo bezobraznija. I imamo vec tri plejboj zecice, ljudi uopste nisu kreativni <_< P.S. fb frendovi su mi sad i mejdej i biholder ali nemaju sanse dok sam sa mocom.

Edited by Zli Gli
Link to comment

dodo te je, preko tebe sam ga nasao kako uzgaja ono metalno prasevido sam i vidojkovica, mislio se i ja da ga edujem pa da mu serem po profilu, ali nemam voljeedit:zli, daj ovde neke erotizovane ksenije dundjerski.... a moze i ona dragana pavlovic, cenim da ih ima

Edited by Hustler
Link to comment
sta je to palija? cuo sam za krivak, bananu, kobas, lamelu, ali ne za paliju
Palija ti je močuga kojom pomeraš drvene trupce i tako neke teške stvari. U principu poluga koju podbodeš pod nešto što hoćeš da pomeriš, nasloniš je na neki oslonac i onda navališ ko sivonja. "Dajte mi oslonac - okrenuću zemljinu kuglu. Paliju već imam." bile su originalne reči starog Grka...
Link to comment

 

zli, daj ovde neke erotizovane ksenije dundjerski.... a moze i ona dragana pavlovic, cenim da ih ima
Ksenija Dundjerski je '91 godiste, covece angry.gif Inace, devojcica je andjeo, zenio bi' je i mazio i pazio, i svasta jos nesto. Propustio sam priliku da se slikam s njom kad je bilo NABBA takmicenje u Mitrovici :( ali mi je na jednom forumu napisala da imam dobre trbusnjake :wub:

245bu3c.jpg

Ova druga je neka matorka bomba kojoj sam ponudio frensip samo da bih video slike, mislim da prihvata sve redom... ima preko 4 000 frendova a ja cu je verovatno obrisati prilikom sledeceg ciscenja frend liste.

Link to comment
Ksenija Dundjerski je '91 godiste, covece angry.gif Inace, devojcica je andjeo, zenio bi' je i mazio i pazio, i svasta jos nesto. Propustio sam priliku da se slikam s njom kad je bilo NABBA takmicenje u Mitrovici :( ali mi je na jednom forumu napisala da imam dobre trbusnjake :wub:
:wub:
Ova druga je neka matorka bomba kojoj sam ponudio frensip samo da bih video slike, mislim da prihvata sve redom... ima preko 4 000 frendova a ja cu je verovatno obrisati prilikom sledeceg ciscenja frend liste.
lackofpics.jpg
Link to comment

Za sada, sve ili ništa.edit: ... tj. svi ili niko. :Dedit2: Mada, možda možeš da izmajmunišeš nešto tipa da napraviš novu grupu (listu) friendova i da u njoj vidiš da li može da se podesi da se onda oni ne vide. Nisam probao, nisam ni ulogovan da proverim, samo razmišljam naglas.

Edited by Oxymoron
Link to comment
lackofpics.jpg
Evo ti, 'ebale te slike <_< Gospodjica gospodja je toliko dobra da mi je prosto nezanimljiva. Napisao sam joj preko chata da je macka ili tako nesto, ona se zahvalila i to je to. Uskoro leti sa liste frendova, koji ce mi.

iw144g.jpg2vi1lip.jpg2el6q7o.jpg28isp6e.jpgaouhsm.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...