Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Evo ti, 'ebale te slike <_< Gospodjica gospodja je toliko dobra da mi je prosto nezanimljiva. Napisao sam joj preko chata da je macka ili tako nesto, ona se zahvalila i to je to. Uskoro leti sa liste frendova, koji ce mi.

iw144g.jpg2vi1lip.jpg2el6q7o.jpg28isp6e.jpgaouhsm.jpg

jao da nije ona iz ns-a možda?
Link to comment

Fb je poceo da pokazuje vase slike kao reklame na stranama vasih prijatelja i aplikacija.Da bi to izbegli uradite ovoSettings => Privacy Settings=> News Feed and Wall => Facebook Ads tab => Choose "No one" i sacuvajte

Link to comment

Pise da je iz Kraljeva, mada videh po slikama i komentarima na iste da obilazi klubove po celoj zemlji (ima par slika u mitrovackoj diskoteci Nox, Centrale baru u Rumi i sl), pa verovatno i po NS-u. Totalno nebitan lik, ne znam cemu frka.

Link to comment
Evo ti, 'ebale te slike <_< Gospodjica gospodja je toliko dobra da mi je prosto nezanimljiva. Napisao sam joj preko chata da je macka ili tako nesto, ona se zahvalila i to je to. Uskoro leti sa liste frendova, koji ce mi.
Tako je i meni rekao i ja sam se isto tako zahvalila. Jel to znaci da letim sa liste? :(Surov je ovaj Glintic. Skoro ko Vidojkovic.
Link to comment

Naravno da ti ne letis, tebe znam bar odavle a nju nikako. Inace, '71 je godiste.

I ko je Marko Vidojkovic, jebote? Vidim da ima i svoj topić, pominje se po celom forumu, pun mi ga... internet. Nekad bas mrzim ovaj forum - svi pricaju o jebenoj politici, tom Vidojkovicu, nekom Petru Lukovicu, Pescaniku i slicnim glupostima za koje mi sabani sirotani ne znamo , niti zelimo da znamo. Idite u kurac!

Link to comment

Jeste li probali ovu glupost? Ladno radi! FACEBOOK TRIK: Pritisnite GORE, GORE, DOLJE, DOLJE, LIJEVO, DESNO, LIJEVO, DESNO, B, A, ENTER i onda DESNI KLIK. Onda pritisnite GORE i onda DOLJE i magični krugovi će se pojaviti! Jedini način da ovo zaustavite jeste da napravite REFRESH stranice... stavite ovo u vaš status ako je kod vas proradilo! Samo mi nije jasno, ovo je FB dodao ili im je neko 'intervenisao'? :unsure:

Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...