Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

automatski, specijalno dizajniran sat. Kad pritisneš, dodaje ti unapred odredjenu i unesenu količinu vremena.
verovatno me zajebavas?!
Link to comment

ne, zanimam me koncept. nekoliko puta magnusu istice vreme ali mu se dodaje posle odigranog poteza. kakva su pravila, kako to funkcionise?

Link to comment

ako ti istekne vreme, ne možeš pritisnuti sat. Njemu sigurno nije isteklo, a to što mi ovde vidimo definitvno se razlikuje od onog što je stvarno na njihovom satu za nekih par sekundi.

Link to comment
ako ti istekne vreme, ne možeš pritisnuti sat. Njemu sigurno nije isteklo, a to što mi ovde vidimo definitvno se razlikuje od onog što je stvarno na njihovom satu za nekih par sekundi.
uh, pa onda je neverovatno glupo napravljen sajt. dok sam gledao karlsenu je vreme po ovom zvanicnom sajtu vreme isteklo barem 5 puta.
Link to comment
ne, zanimam me koncept. nekoliko puta magnusu istice vreme ali mu se dodaje posle odigranog poteza. kakva su pravila, kako to funkcionise?
Posle 60. poteza dobija se 15 minuta do kraja partije i 15 sekundi bonusa za svaki potez. S tim sto se verovatno tih 15 sekundi pokaze na satu tek kada protivnik odigra potez. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Posle 60. poteza dobija se 15 minuta do kraja partije i 15 sekundi bonusa za svaki potez.
e, to me zanima. hvala druze miloglede.
Link to comment

Kramnik :Hail:sada sam odgledao partiju, i kao sto sam sinoc najavio, krecu rizici. svaka mu cast. podsetio je konacno zasto su svi govorili da je naslednik Kasparova.Ivanchuk isto majstorski. mali Carlsen treba jos pasulja da jede. mozda jeste najbolji, ali ovde ce sada i zivci da igraju, a za to izgleda jos nije spreman.jos dva vrhuska kola do kraja. nadam se samo da Kramnik nece krenuti ziheraski sada

Edited by freakns
Link to comment

Ako se Karlsen izvuče posle ovog poraza lagano će biti svetski prvak. Samo je pitanje da li je to moguće posle ovakvog prepuštanja prvog mesta. Na konferenciji za štampu je bio totalno razočaran.

Edited by IvanIvan
Link to comment

cini mi se da je Kramnik tempirao formu bas za zavrsnicu, ipak je iskusniji od Karlsena...a i ne vidim kako bi Karlsen mogao biti svetski prvak kad ga ceka odmorni Anand...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...