Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Popušili Mamićevom drugom timu? Prelepo :)

  • 2 months later...
  • Replies 1.3k
  • Views 139k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • copkillah
    copkillah

    Preuzeo ih je... ĐENARO GATUZO

  • Mark Rothko
    Mark Rothko

    Znači navijači Hajduka imaju pesmu o tome da je srpsko ime Dinamo. Hajduka

  • lokomotiva je gomilu puta poslednjih godina uzimala dinamu bodove, pa nisam siguran koliko su im filijala

Posted Images

:biggrin:

 

Carski! :D

Kakvo okruzivanje, k'o u Izbistu. :4_joy:

  • 2 years later...

Ispeci pa reci Edo Peci

  • 2 weeks later...

 

  • 1 year later...

jebo Hajduk, crveni je NK Split

Klasično navijačko loženje i podjebavanje. Livaja je luda glava ali je u suštini okej lik (ovo mi nije rekao stric :D). Kao i mnogi koji pevaju te gluposti u momentu loženja. Svakako je "srpsko ime" samo instrument za uvredu Dinama, a ne poenta. Da je dobro, naravno da nije, ali oni u Splitu se međusobno podjebavaju time da je neko "Srbin". I mene su tako letos podjebavali a i ja njih.

 

Sama Torcida je naravno druga priča, tj. dobar deo nje.

Edited by Milošica

1 minute ago, Milošica said:

Klasično navijačko loženje i podjebavanje. Livaja je luda glava ali je u suštini okej lik (ovo mi nije rekao stric :D). Kao i mnogi koji pevaju te gluposti u momentu loženja. Svakako je "srpsko ime" samo instrument za uvredu Dinama, a ne poenta. Da je dobro, naravno da nije, ali oni u Splitu se međusobno podjebavaju time da je neko "Srbin". I mene su tako letos podjebavali a i ja njih.

 

Sama Torcida je naravno druga priča, tj. dobar deo nje.

Milošice jebem mu sve...Otkud ti znaš da je u suštini OK lik?...Jebote ti si ako se ne varam ' 99o godište...Pomoću kog trika sve znaš o svemu?

Pa o političarima ne znam ništa, to je valjda već jasno da se zajebavam :D

Edited by Milošica

Ok je ovo.

Pa klub iz Zagreba se zove Dinamo..jebote, DINAMO

Znači navijači Hajduka imaju pesmu o tome da je srpsko ime Dinamo.

Hajduka :laugh:

31 minutes ago, Mark Rothko said:

Znači navijači Hajduka imaju pesmu o tome da je srpsko ime Dinamo.

Hajduka :laugh:

Apsolutno najveći hit u celoj priči. Hrvatska povijest prepuna Hajduka. Uspeli su da se uguraju u rang večitih od koji jedni imaju Četnik Sever a drugi sa grba kluba skidaju petograrku i stavljaju krunu...

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.