Jump to content
IGNORED

IPTV


Jerry

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    7

  • Zli Gli

    6

  • Pokojni Ruxin

    6

  • Kudravi Gaucos

    5

OK, hvala na primedbama, ali mene te zamerke mnogo ne zanimaju - ocu da uzmem jeftino TV dok traje promocija, jer trenutno imam 2 i po kanala preko kineske antene na terasi, i voleo bih nekih 10ak kanala koji mogu da se gledaju, a cini mi se da ce IPTV zadovoljiti tu potrebu.

Link to comment

Ja sam na kraju došao do toga da radi, ali kad daljincem gadjam na bar metar od onog stb-a u bilo kojem pravcu. Ako uperim pravo u njega ne daje ama baš nikakve znake života...totalni bizarre.Tako da sam kevi i ćaletu dao instrukciju da ciljaju iznad tv-a kad prebacuju. :)Izguglao sam rešenje, sad radi savršeno. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Pa ja sam bio pojebao nešto sa onim kodovima što se budže da radi daljinski i sa tv-om (ili mi ga tako dadoše, ali sumnjam, verovatno sam ja bio u pitanju :)). E pa očigledno postoji taj kod i za sam stb...držiš na daljinskom stb+ok par sekundi dok ne zasija dugme stb, i onda ukucaš 100 (ili 000 kažu ljudi, ali meni radi savršeno sa 100). I to je bilo sve u mom slučaju. Aj pa srećno...

Link to comment

Ma odradio sam ja to, mislim da je taj kod razlicit za razne vrste televizora (ja imam srpski srebrni Samsung, socijala) i nasao sam za njega neke kodove. Mada, probacu i ovo tvoje.

Link to comment

Pa da, ali ne pričam ti o kodu za tv (tv+ok), nego za stb (stb+ok). Moj problem je bio što sam odmah namestio daljinski da radi dobro sa tv-om, ali kad prebacim na iptv jedva da je radio, jer sam valjda uspeo nekako da sjebem taj default kod za stb...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hm.selim se pa razmisljam o IPTV-u. Preko Beotela (tamo imam internet paket) daju i opciju IPTV + HD kanali.E sad - ja u novom stanu imam takodje ADSL instalaciju ali ne znam da li je to dovoljno za IPTV, odnosno da li signal ide kablom ili telefonskom linijom i od cega zavisi mogucnost HD signala?+ neka mi neko kaze kakav je kvalitet slike generalno (ili HD slike ako je ko ima)?

Link to comment

IPTV uzasno zavisi od parice, udaljenosti od centrale, adsl modema i sl.Tesko da ti neko moze reci "bice OK" ili obrnuto. HD je opet posebna prica, moze se desiti da iptv radi korektno a da ne mogu hd kanali... Idealno je ako neko u komsiluku ima pa proveris. Ili uzmes uslugu pa ako ne valja lepo raskines ugovor.

Link to comment

Meni radi dobro i slika je ok i sve je super, osim cinjenice da im je izbor kanala los.Posto od prosle nedelje radim u kladionici, zanima me sledece - koja je najjeftinija varijanta da imamo i Sport Klub i Arenu, sve njihove programe ili bar glavne? Trenutno tu gde radim ima Kopernikus kablovska i net, i tu ima samo SK, SK+, SK Prime i mozda jos jedan njihov, ne znam... a oni prenose samo Premier ligu od tih jacih, dok su Italijani, Spanci i Francuzi na Arenama. Napominjem da se radi o Sremskoj Mitrovici pa SBB i neke slicne varijante koje postoje u Beogradu ovde ne dolaze u obzir.Sta je ovaj Polaris? Cuo sam da oni imaju neki Arena paket za 500 din mesecno, jel zna neko nesto o tome?

Link to comment
Meni radi dobro i slika je ok i sve je super, osim cinjenice da im je izbor kanala los.Posto od prosle nedelje radim u kladionici, zanima me sledece - koja je najjeftinija varijanta da imamo i Sport Klub i Arenu, sve njihove programe ili bar glavne? Trenutno tu gde radim ima Kopernikus kablovska i net, i tu ima samo SK, SK+, SK Prime i mozda jos jedan njihov, ne znam... a oni prenose samo Premier ligu od tih jacih, dok su Italijani, Spanci i Francuzi na Arenama. Napominjem da se radi o Sremskoj Mitrovici pa SBB i neke slicne varijante koje postoje u Beogradu ovde ne dolaze u obzir.Sta je ovaj Polaris? Cuo sam da oni imaju neki Arena paket za 500 din mesecno, jel zna neko nesto o tome?
sto volim kad se ljudi poistovecuju sa kompanijom za koju rnbaju.korporativna picko.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...