Jump to content
IGNORED

IPTV


Jerry

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    7

  • Zli Gli

    6

  • Pokojni Ruxin

    6

  • Kudravi Gaucos

    5

vrhstra. hvala za info, znaci nece da bude problem.I da, kako izgledaju ovi 16:9 kanali kada se primaju preko starog "kockastog" TVa? Jel su izobliceni ili je manja slika sa crnim trakama gore i dole ili je jednostavno odsecena slika sa strane? Ozbiljno pitam, jer do sada nisam imao prilike da gledam 16:9 kanal na nekom TVu koji nema mogucnost podesavanja razmera slike, a takav je ovaj moj starudin.

Edited by hazard
Link to comment

Ne bih da mračim, ali IPTV je za mene veeeliko razočarenje!Dobro razmisli pre uzimanja...Imam osećaj da "menadžment" zabole kurac za unapređenje usluge...

Link to comment

Nisam Pemblton ali cu ti ja reci - zato sto je go kurac. Ja cu sacekati da mi istekne ova pretplata koju sam uzeo zbog ADSL-a i onda se verovatno prebacujem na Kopernikus kablovsku, koja isto nije nista posebno ali makar ima taj jebeni Sport Klub. Na IPTV-u kao imas te 4 Arene ali vidim da su za sledecu sezonu popusili i za Primeru i mozda ce jos nesto, i nek' se nose u kurac. Ionako ne gledam nista osim sporta a ovamo imas pun kurac nekih snimaka jebenog bejzbola, americkog fudbala, kriketa i raznih drugih gluposti.

Link to comment
Razocarenje, zasto?
Pa npr. ako nisi sam u kuci onda ti verovatno ženski članovi žale za fox life/crime i univerzalom HRT2 kojih nema.Ima arene ali arena bi trebalo od NG da se naplaćuje...Nema nikakve želje da se usluga unapredi, jednostavno.Ja sam to uzeo u akciji i zato što onda mora da bude stabilniji net...
Link to comment

Upravo nameštam kevi i ćaletu i sve je ok, ali daljinski jedva da radi...nekako sam uspeo (hvatajući razno razne uglove po sobi sa daljinskim :)) da iskucam puk i prodjem kompletan setup, i sad je sve dobro podešeno, ali daljinski i dalje reaguje na 1 u 50 pritisaka. :( Iskustva, saveti....?

Link to comment

Nemam pojma, meni daljinski radi super i reaguje odmah na sve, a jedina sporost je ono čekanje kada menjaš na CH+ i CH-, dok ne skonta da si zaustavio, pa prebaci. Posle nekog vremena, navikao sam se da kucam brojeve kanala, onda promeni tek nešto malo sporije nego kablovska.Jedini trenutak kada stvarno sporo reaguje su kucanje PIN-a na početku i inicijalno otvaranje korisničkog menija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...