Jump to content
IGNORED

My Speedtest.net


Venom

Recommended Posts

jes, ubih se od love i putovanja, u zadnjih 10 godina sam jednom isao na more. :D

Link to comment

Ja zadnji put '97 dry.gif Ali posto kazes da nisi truli bogatas, onda te mrzim zbog pinga iako stoji ona konstatacija iz prosle poruke.

Link to comment

... pa kad spucavaš 3800 đunti mesečno na adsl da bi igr'o haxball. -_-Pošten čovek koji svake godine ide na more tol'ko da za adsl+iptv+phone.

Link to comment
Ja zadnji put '97 dry.gif Ali posto kazes da nisi truli bogatas, onda te mrzim zbog pinga iako stoji ona konstatacija iz prosle poruke.
pa boli te kurac, imas konjaru. kada bi ja mogao da se kupam u moravi boleo bi me kurac da se cimam na more.
... pa kad spucavaš 3800 đunti mesečno na adsl da bi igr'o haxball. -_-Pošten čovek koji svake godine ide na more tol'ko da za adsl+iptv+phone.
cuti jbt, toliko mrzim telekom zbog toga da ne znam kako cu da se suzdrzim da ih ne oteram u kurac kada odem da raskinem ugovor.
Link to comment
pa boli te kurac, imas konjaru. kada bi ja mogao da se kupam u moravi boleo bi me kurac da se cimam na more.
Što, ima školjke?
Link to comment
dobro je da nije video moj ping, upucao bi me zli :)
Video sam ali ti ne igras haxball, a i dobar si covek.I da, ne dajem 3800 mesecno nego ~1500, ova 4 megabita su uzeta tokom neke akcije uz IPTV koji imam 12 meseci dzabe a posle toga 12 placam regularno.
Link to comment
prljavo je mnogo, niko se ne kupa.
E? Od čega prljavo? Moja Morava skuplja Ibar, Užice, Čačak, Kraljevo, pa je opet OK za kupanje.Je l' stižeš do 20k do kraja večeri? Edited by Sam Spade
Link to comment

fabrika za obradu papira, recimo. mada sad mislim da ne radi pa je malo bolje, ali godinama su svaki dan plutale ribe na povrsini zbog trovanja. postoji kanal gde ljudi ponekad idu da se kupaju ali stvarno retko ljudi idu tamo. pa jedino ako ponove nba draft veceras, u sta sumnjam. :D

Link to comment

Što jednostavnije moguće, ping ti je koliko brzo server na koji se kačiš radi merenja odgovara tvom računaru rudimentarnom porukom (ti njemu ćao, tamo-nazad, on tebi ćao). Dakle, što manji to bolji i to si, opet krajnje pojednostavljeno rečeno, "bliže" lokalnoj kičmi weba.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...