Jump to content
IGNORED

My Speedtest.net


Venom

Recommended Posts

Link ka Ulan Batoru razbija. Ping mi je 3 sata, a dl test samo što nije počeo - čekam da mi jave da su poslali ekspediciju na magarcima, pa će se javiti kad stignu gore.

Link to comment
  • 2 weeks later...

kod mene sve gore. do pre par godina jedini kanal interneta za kinu je isao preko tajvana. kad je drmnuo tamo zemljotres, a kina ostala bez neta par dana, otvorili su jos 1 ili 2 kanala. u svakom slucaju, previse kontrole i filterisanja je razlog ocajne veze. imaju novu infrastruktutu i moze to da fercera mnogo brze609491887.png

Link to comment

Pa možeš da ih iskoristiš jedino ako skidaš od provajdera. Ja posle 16Mbps više i nisam osetio neku razliku (kad je provajder polako podizao na 20, 25...). Kad je peer tamo negde s druge strane globusa i ima petstohiljada hopova do njega, mogu da se slikam sa megabitažom.

Link to comment
Dodela CDMA licenci predstavlja važan korak za ubrzani razvoj tržišta telekomunikacija u Srbiji.

Media Works će početi da pruža komercijalne usluge putem CDMA mreže do kraja 2009. godine. Usluge koje će biti omogućene za sve stanovnike Srbije dele se u dve kategorije: usluge telefoniranja i usluge Interneta.

Usluge telefoniranja će obuhvatati fiksnu telefonsku liniju sa lokalnim telefonskim brojem, lokalne i međugradske pozive ka svim mrežama, kao i međunarodne pozive po povoljnim tarifama.

Usluge Interneta će biti dostupne u fiksnoj i mobilnoj varijanti. Biće ponuđeno više vrsta pristupnih uređaja i više različitih paketa usluga: za kućne korisnike, za poslovne korisnike i korisnike u pokretu (USB za laptop računare i druge prenosne uređaje) na celoj teritoriji naše zemlje.

Okvirni rokovi kada će koji deo Srbije biti pokriven navedenim uslugama biće objavljeni do kraja septembra 2009.

Naš krajnji cilj je da svaki stanovnik dobije mogućnost telefonskog priključka i pristupa internetu po pristupačnim cenama.

Prioritet kompanije Media Works će biti korisnici u područjima gde ove usluge nisu omogućene.

?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...