Jump to content
IGNORED

My Speedtest.net


Venom

Recommended Posts

Opa, SBB častio. Inače, reče mi kolega danas da se potpisivanjem ugovora na 12 meseci dobija duplo više za iste pare. 610174506.png
ja imam taj ugovor na 12 meseci od pre 5 meseci - uzeo sam ga jer se tako besplatno dobijao digitalni tv paket. cak je net+digitalni tv bio oko 100 dinara jeftiniji nego samo net. cinilo mi se da je to vrlo isplativa varijanta - na digitalnom paketu npr nema iskljucivanja hrt-a kod prenosa lige sampiona i slicno a i slika je kvalitetnija. sad su mi podigli brzinu umesto na 4Mbps na 8Mbps.
Link to comment

Šta ja znam, ne verujem da bih na mom 51 crt TV-u primetio neko poboiljšanje tv slike s tim digitalnim paketom.A kako često surfujem po kanalima (50 kanala za minut, dugme ch+ na daljincu uvek brzo shebem) mislim da bih poludeo s pauzom od par sekundi pri svakom prebacivanju kanala.Kakogod, upload im je sramotan.

Link to comment
Od 01. novembra SBB je obezbedio još veće pristupne brzine korisnicima u Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu, Somboru, Kraljevu, Kikindi, Zrenjaninu, Kruševcu, Trsteniku, Vrnjačkoj Banji, Vršcu, Vrbasu i Kuli. Korisnicima Flat paketa brzine su povećane više od 2 puta na nekim paketima, dok je korisnicima tarifnih paketa pristup ubrzan na 10/2 Mbps.Na žalost, za sada će ove izmene biti primenjene samo na gradove koji su već na SBB backboneu (direktno povezani sa međunarodnim linkom). U gradovima ka kojima se još uvek koristi mreža "Telekoma" nismo u prilici da obezbedimo neophodni kapacitet za nove pakete, te u njima ostaju dosadašnji paketi. Prema našim planovima, izgradnja međugradske mreže ka gradovima koji nisu zahvaćeni ovom promenom cenovnika trebalo bi da bude završena tokom proleća, kada će i u njima biti ponuđeni ovi paketi.
<_<
Link to comment
kod mene sve gore. do pre par godina jedini kanal interneta za kinu je isao preko tajvana. kad je drmnuo tamo zemljotres, a kina ostala bez neta par dana, otvorili su jos 1 ili 2 kanala. u svakom slucaju, previse kontrole i filterisanja je razlog ocajne veze. imaju novu infrastruktutu i moze to da fercera mnogo brze609491887.png
Jeste off, ali moram da kazem. Rece mi profesor na faksu da Stanford uni ima vise IP adresa nego cela Kina. :blink:
Link to comment
Jeste off, ali moram da kazem. Rece mi profesor na faksu da Stanford uni ima vise IP adresa nego cela Kina. :blink:
Kako to misliš "više IP adresa"? Hostova online?
Link to comment
Kako to misliš "više IP adresa"? Hostova online?
Polazu pravo na siri spektar IP adresa. Sta sa njima rade ne znam, da imaju toliko nodova online vise od Kine sumnjam. Verovatno ustupaju te adrese za neku nadoknadu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...