Jump to content
IGNORED

My Speedtest.net


Venom

Recommended Posts

Na home sbb mi piše "Aktivacioni paket", šta god to značilo.

 

Pa dobro, ne zanosim se da će večno da traje.

Aktivacioni paket je nesto sto ce ti raditi do pustanja tvog paketa. Bas sam skoro presao sa 16/1.5 na 30/2 i aktivacioni je bio 16/1 ako se ne varam.

 

Mozda su namerno povecali aktivacioni paket da bi navlacili ljude na te velike brzine. Ja iskreno pojma nemam sta mi je trebalo da prelazim sa 16 na 30

Link to comment
  • 2 months later...

Long time no speedtest... Prvo SBB server.

 

3603724927.png

 

 

Solidno šljaka i za servere po Evropi, u okviru ugovorenog.

 

3603731482.png

 

Do recimo Portlanda malo hoće da štuca.

 

3603728963.png

 

Sa Banetom na QQ-u se ne bih baš sit ispričao, ali to je do njegovih™... -_-

 

3603734075.png

 

... da je otišao u Sahalinsk, tih problema ne bi bilo.

 

3603740152.png

 

Link to comment

2803690001.png

 

 

Kad bi se gadjali tramvajima... nije kod mene, ovo je test nekoga ko je na National Broadband Network.

 

Za mene vazi poruka

 

 

 

The NBN rollout has not started in your area.

 

To kosta oko 150 AUD mesecno za unlimited plan, ali postoji samo u odabranim™ opstinama.

 

 

 

Link to comment

Kuku, 32/32 ovde dolazi za trećinu tih para. Australijo, šljivaro...

 

... ili kako god da se kaže ekvivalent toga sa eukaliptusima. -_-

Link to comment
  • 1 month later...

Spustio i moj provajder cene, sad mu je paket kablovske televizije, fiksni telefon (sa raznim fletovima) i internet flat 100Mbps pao na 19.99€.

Mada mislim da sam video malu zvezdičicu pored cene, što sugeriše da je ta cena prvih 6-12 meseci, a onda nakon toga "regularna" cena od barem minimum jevrona.  <_<

Link to comment

Ja sad imam simetrično 12 ili 14Mbps a kad sam počeo imao 4Mbps. Oni to dižu a meni net isto brz? :huh:

 

Glede tih 100Mbps, sećam se kad su tek uvodili ADSL kod nas moj drugar u Holandiji imao regularno kući 20Mbps. Znam da mi je tad izgledalo da je svaki dom u Holandiji 1 Internet provajder u Srbiji

Link to comment

Spustio i moj provajder cene, sad mu je paket kablovske televizije, fiksni telefon (sa raznim fletovima) i internet flat 100Mbps pao na 19.99€.

Mada mislim da sam video malu zvezdičicu pored cene, što sugeriše da je ta cena prvih 6-12 meseci, a onda nakon toga "regularna" cena od barem minimum jevrona.  <_<

 

džabe ti i 100 Gbps, kad na svaki skinut film Tereze Orlovski dolazi nemački FBI da ti naplati tisuću ojra...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...