Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Traži se film :DDomaći i crno beli je ako mene pamćenje dobro služi. U jedinoj sceni koje se sećam je neki dekica, prosjačkog izgleda, zastao pored izloga u kome je neko pečenje?? odlomio koru hleba i pokušavao da "umoči" prislanjajući koru hleba na staklo izloga....

Link to comment

ne znam koji je film, al' poznat mi je osecajisao gradom sa prijateljem i stajemo pored izloga mesare i smekamosoc od kafe se mogao kuvati jos dva putaza caj oberes lisce...

Link to comment
  • 3 weeks later...
Diggstown aka Midnight Sting (tako nađoh na stranici za titlove). Valjda bi Ponoćna žaoka trebao biti prevod.Pitanje: prije rata sam gledao film sa Milenom Dravić u kojem dotična puca u usta nekoj ženi (da li u WC-u ili u liftu, ne sjećam se). Pamtim scenu kad ubijenoj glava klizi niz zid, a za njom ostaje trag krvi. Zna li neko o kojem se filmu radi?
bump!na nekoj temi smo našli koji je film u pitanju ali ne mogu da nađem...ajd nek me neko uputi
Link to comment
bump!Pitanje: prije rata sam gledao film sa Milenom Dravić u kojem dotična puca u usta nekoj ženi (da li u WC-u ili u liftu, ne sjećam se). Pamtim scenu kad ubijenoj glava klizi niz zid, a za njom ostaje trag krvi. Zna li neko o kojem se filmu radi?na nekoj temi smo našli koji je film u pitanju ali ne mogu da nađem...ajd nek me neko uputi
Čovek u srebrnoj jakni(mini serija u produkciji TVNS)https://www.google.b...iw=1024&bih=629I nije Milena Dravić već Cvijeta Mesić (u ulozi taksistkinje lezbejke i psihopate). Edited by colonelo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...