Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

čini mi se da je ovde najprikladnije. daklem, treba mi dokumentarac "Mala seoska priredba", režija Krsto Papić, godina proizvodnje '71. pomagajte! :) (nadam se da se podrazumeva šta,khm..tražim)hvala

Link to comment
Imas Sight & Sound stare brojeve u Plato radnji u Vasinoj odmah iza stanice po bagatelnoj ceni od 200, 300 kinti
Ako misliš na onu kutiju nasuprot vratima, u njoj ih više nema... Imaš još neku ideju?
Link to comment

To mora da se obilazi, pa kad naletis. Ne znam sta da ti kazem, obilazi ulicne prodavce tu isto zna da bude medju onim smecem, isto i po tezgama na buvljacima. Siguran sam da sam video taj casopis kod ulicnog prodavca u prolazu izmedju Terazija i Trga Marksa i Engelsa. Cini mi se da je cena malo jaca, oko 500 kinti.

Link to comment
  • 1 month later...

Moguce da je film Poljski ili Cehoslovacki. Crno-beli. Secam se samo jedne scene gde se pod zemljom, u zatvoru, ljudi ubijaju tako sto postoji velika sahovska tabla i ljudi su figure...

Link to comment
  • 2 weeks later...
hitler u beogradu, hoax iz 1985? juče čuo prvi put.
mislim da nije 1985. godina vec pocetak devedesetih. gledao na RTS-u. mogu da probam da nabavim.@toni: to bi bio taj. fol-dokumentarac.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...