Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

a ovde su gotovo svi nasi i exyu filmovi na jednom mestu, solidno pregledni ...
fala :)da li neko zna gde mogu da kupim Kvar, Miše Radivojevića?edit: hvala prosleđivaču linka :) Edited by maheem
Link to comment
  • 1 month later...

Ne taj, ovo prati neku bednu mnogoclanu porodicu, ćale dovede svalerku u kuću, svako svakog peljesi, deda bolničarke spopada da mu ga drkaju i sl. Mator je film, možda crno bjeo

Link to comment
Ne taj, ovo prati neku bednu mnogoclanu porodicu, ćale dovede svalerku u kuću, svako svakog peljesi, deda bolničarke spopada da mu ga drkaju i sl. Mator je film, možda crno bjeo
naci cu ga na hardu kad dodjem kuci, ne mogu da ubodem pravu kombinaciju italijanskih reci da bih pretrazila imdb
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo će biti teško, ali da probam: da li neko zna ili se seća koji su kratki filmovi bili prikazivani u okviru EXIT-a 2009. godine (drugi i/ili treći dan)? Ovde imam satnicu, ali ne postoje nazivi kratkih filmova… Znam samo da je pre toga bio na “Cinema City”-ju ili na “Filmskom frontu”. Ili: da li neko možda ima flajer ili nešto tome slično sa podacima? Konkretno, interesuje me film u kojem dečaci igraju fudbal, a onda im u jednom trenutku lopta ode u dvorište u koje niko ne sme da uđe…

Link to comment

kacmo kod esida i tražimfilma, esid 2000, na bimu kao vizualna podrška dju išo neki film. nijansiran je na neku plavu i ima neki man vs makina momenat, fabričko okruženje, sve veliko i prenaglašeno u odnosu na čoveka. gigantske stepenice. liči na onaj jedan spot pepersa.http://www.youtube.com/watch?v=rn_YodiJO6k

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...