Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

navodno snimljen u bg
ne, mislim na pravog hitlera snimljenog u pravom bg.
mislim da nije 1985. godina vec pocetak devedesetih. gledao na RTS-u. mogu da probam da nabavim.@toni: to bi bio taj. fol-dokumentarac.
to, to. aj nabavi samo naslov za početak, fala.
...
:Hail: Edited by Hella
Link to comment
hoax iz 1985
ne seri!!!film je o medijskim manipulacijama, pogresno si cuo. nemas puno hitlera, smorices se.no bulja sto su ti vec rekli da je hoaks. :(
mislim da nije 1985. godina vec pocetak devedesetih.
meni se cini da je pre sredina, cak i druga polovica 90tih. aj bas vici ako nadjes, dosta je dobar bio, kolko se secam. Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 2 weeks later...

talijanski film, 50-te mislim, u nekom selu načelnik opštine komunista i pop se stalno svađaju pa onda idu nešto u službenu posetu SSSR-u... to je sve čega se sećam.anyone?

Link to comment
bio je odličan. ako nabavis vikni i mene
probacu da ga nabavim.
talijanski film, 50-te mislim, u nekom selu načelnik opštine komunista i pop se stalno svađaju pa onda idu nešto u službenu posetu SSSR-u... to je sve čega se sećam.anyone?
ne ali sada si me zainteresovao pa cu da se bacim na pretragu. komedija, naravno?
Link to comment
mislim da nije 1985. godina vec pocetak devedesetih. gledao na RTS-u. mogu da probam da nabavim.@toni: to bi bio taj. fol-dokumentarac.
da nije reč možda o lažnom dokumentarcu o hitleru koji je režirao ljuba (valjda) radovanovićako jeste, to je bilo u vreme šoder liste koju je isto režirao
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...