Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Hahaha. Ne, to je Kurt Rasel. I nije baš epska fantastika :lol:Ta scena sa prstenom je poput one iz Star Wars-a, nadjačavanje silom.Jbg. verovatno je bila neka c produkcija.

Link to comment
Nije 1995. već je debelo 21. vek :)Ovo tražiš, a ja ću da dodam da je jedan forumaš režiser istog ;)
Hvala, sva sreća pa vidim post samo posle mesec dana :lol: E gde sad smem da ga skinem kad reče da je forumaš... tj nek me uputi gde može da se kupi...u Srbiji Edited by Kelt
Link to comment
mislim da se film zvao 'kompanija za ubistva', recimo rane 60'te. britanski ili americki, nekoliko poznatih glumaca (al da me ubijes ne mogu da se setim ko igra). radnja ukratko - lik vodi uspesnu kompaniju za narucena ubistva, sve dok mu se jednog dana ne pojavi cica i naruci njegovo ubistvo. kao profesionalac on prihvata izazov i do kraja filma bezi od svojih sopstvenih ljudi koji pokusavaju da mu dodju glave. ne uspevam da izgooglam nista pod tim imenom, probao sve moguce likely prevode na imdbu. pritom film nije nikakva egzotika, davao se milion puta na tv-u u staroj jugoslaviji.
Assasination Bureau
Link to comment

pre gotovo 2 godine naletim na netu na jedan ruski film.....neka SF pucačina, grupa specnaza odlazi negde u sibir u suepr tajno postrojenje gde se desila neka frka....dal je neki zombi virus ili neki vanzemaljci nisam ukapirao, glavno tamo kreće rokanje i kokanje.......inače me je produkcija grdno iznenadila i oduševila, kao u stilu najboljih Holivudskih mega produkcija.problem je što sam tada uspeo samo da dodjem do estonskog titla (sic?!) za ovaj film te mi je jedno vreme čamio na hardu a onda sam ga zbrisao, a nisam uspeo da pogledam........dakle, ima li iko ideju, koji je ovo film??

Link to comment

Neka dramaprikazivao se na ARTu par puta (100%) negde recimo u drugoj polovini 90tih;prica je sledeca:dva tipa (kolege sa posla) idu na neku konferenciju van svog grada.Jedan je baja kul tip i sve sto ide uz to a drugi je "mlakonja"pred put (na pocetku filma) kaze baja mlakonji da je raskinuo sa ribom i da mu ta konferencija pada kao 1 na 11 i da ima da kara sve sto hoda.Dolaze na konf. i tamo upoznaju neku gluvonemu (moguce da je ona iz Seinfeld-a) i baja pocinje pricu kako su sve zene kurve i da bi to dokazao dogovori se da i jedan i drugi nju muvaju i da ce ona da spava sa obojcom (odvojeno) iz ljubavi.Elem kresne nju mlakonja, zaljubi se (naravno); Baja saspe gluvomenoj sve u lice da je ovakva i onakva - vracaju se u svoj grad, mlakonja rastrzan izmedju ljubavi prema gluvonemoj i zelje da joj kaze celu istinu; Baju bole kurac i na kraju se ispostavlja da on i nije raskinuo sa ribom nego je sve to radio da bi podjebavao mlakonju...Mlakonja skrhkan odlazi za gluvonemom i pokusava da "se izvini"

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Neka dramaprikazivao se na ARTu par puta (100%) negde recimo u drugoj polovini 90tih;prica je sledeca:dva tipa (kolege sa posla) idu na neku konferenciju van svog grada.Jedan je baja kul tip i sve sto ide uz to a drugi je "mlakonja"pred put (na pocetku filma) kaze baja mlakonji da je raskinuo sa ribom i da mu ta konferencija pada kao 1 na 11 i da ima da kara sve sto hoda.Dolaze na konf. i tamo upoznaju neku gluvonemu (moguce da je ona iz Seinfeld-a) i baja pocinje pricu kako su sve zene kurve i da bi to dokazao dogovori se da i jedan i drugi nju muvaju i da ce ona da spava sa obojcom (odvojeno) iz ljubavi.Elem kresne nju mlakonja, zaljubi se (naravno); Baja saspe gluvomenoj sve u lice da je ovakva i onakva - vracaju se u svoj grad, mlakonja rastrzan izmedju ljubavi prema gluvonemoj i zelje da joj kaze celu istinu; Baju bole kurac i na kraju se ispostavlja da on i nije raskinuo sa ribom nego je sve to radio da bi podjebavao mlakonju...Mlakonja skrhkan odlazi za gluvonemom i pokusava da "se izvini"
čuveni debi neila labutea In the Company of Menjel to?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...