Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

super je 25. maj, samo su baš mogli da dodaju automatske fenove
I vesalice oko bazena, i postolje za sampon dok se tusiras. I vrata kabine koja se ne otvaraju sama. Sve ovo je ipak podnosljivo, ali muzicki repertoar je takva nepatvorena seljana da ja sigurno svaki put otplivam nesto manje nego sto bih inace mogao. Domacica, ali ne cak ni narodnjak, nego neka opskurna domaca recentna kvazizabavna muzika. Ne znam ni ko to sve peva i ko to snima, ali da to onda neko zapravo pusta, e to mi je najveca misterija.
Link to comment
I vrata kabine koja se ne otvaraju sama.
na banjici je to efektinije reseno - nema kabina, samo muska i zenska svlacionica. sleep.gifkrenuo nakon par meseci pauze, i dalje poneki dlakavi morz mora prsno u stazi da pliva (a samo je jedna izdvojena).
Link to comment

PONEDELJAK - PETAK 6:30 - 9:00 cena 300,00 din.

15:00 - 18:00 cena 300,00 din.

22:00 - 23:30 cena 300,00 din.

SUBOTA - NEDELJA 13:00 - 15:00 cena 300,00 din.

21:00 - 23:30 cena 300,00 din.

Jesu tačna, iako sam samo jednom išo u ovoj godini.Doplatiš 200 ili beše 250 kinti i imaš savunu i pripadajući mali zenba ol dej long do nekih 10/11 navećer.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Upravo sam saznao da na tasu ima od pola 7 do pola 9 uvece u balonu :)
Odakle ti ovo? Ja idem na Tas, istina nisam bila prosle i ove nedelje, ali do sad je bilo ovako: u balonu imas utorkom i cetvrtkom ili 0630-0830 ili 18-20; radnim danima 1230-15 i vikendom kasno uvece. Za jutarnje i nocno je mislim karta cak 400din, a ovako ej 300. Poslednjih nekoliko plivanja je u tom 18-20 bas bila guzva kod tuseva (tipa dolazis na tus i red od >= 10 ljudi ispred a naravno da ne rade svi tusevi + su tu iz zatvorenog bazena sa treninga), u bazenu podnosljivo - cisto da znas. Edited by I'm with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...

u vestima videh neverovatnu scenuBoTa i Gangula na 11. aprilu, svi bazeni (i olimpijski) puni vode :blink: :blink: :blink: zaključak se sam namećeko prvi sazna bilo šta u vezi sa terminima za gradjanstvo neka objavi

Link to comment
u vestima videh neverovatnu scenuBoTa i Gangula na 11. aprilu, svi bazeni (i olimpijski) puni vode :blink: :blink: :blink: zaključak se sam namećeko prvi sazna bilo šta u vezi sa terminima za gradjanstvo neka objavi
Ajde ja cu samo da nadjem koleginicu koja zna, BTW to otvaranje proso bas lose brdo nekih tehnickih problema, nadam se da nije 5kazanje :(
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ajde Frenche, nadji koleginicu! Jebem ih u tehnicke probleme bash, to je nesto zbrzano za pred izbore, 'Bo im pas maTer...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...