August 9, 20241 yr Jel kupovao neko u Arketu? Svasta mi se svidja po izlozima. Ovo mi je zapalo za oko, jel vredi da ulazim, trosim vreme i trosim pare (nije bas jeftino)?
August 9, 20241 yr On 18. 6. 2024. at 11:56, Stela said: Trazim neki bikini, kad naletim na Women Secret sajt, nisam znala da imaju online prodaju. Inace sam nedavno tamo kupila neku prolecnu pizamu, donji deo od viskoze, leprsav i gore majica kratak rukav. Sad vidjam zene po gradu to nose kao letnje pantalone . Generalno ne znam je li nesto spavacica, haljina za plazu, kucu, za grad..ali svako neka nosi kako njemu odgovara . Evo su, vrlo su prijatne. za ove tvoje na sajtu piše da su pantalone. ja sam kupila jedne koje su mi se mnogo dopale, isto sam mislila da su pidžama al mi je na kasi rekla da su pantalone. a dosta su pidžamastije od ovih tvojih, kao beli frotir sa poprečnim teget prugama.
August 9, 20241 yr 42 minutes ago, Sandradjer said: Ovo mi je zapalo za oko, jel vredi da ulazim, trosim vreme i trosim pare (nije bas jeftino)? Koje ovo? Je l ima neka slika koja se samo meni ne učitava? Ja volim Arket btw, i mislim da treba da uđeš i trošiš vreme i pare (generally speaking, ne znam za šta si se konkretno uhvatila, NEMA SLIKA ). Takođe, podržavam nošenje pižami po gradu.
August 9, 20241 yr Takodje podrzavam da svako nosi kako hoce i sta voli, odnosno, lepo mu je. I ovo sto ja radim, nosenje pantalona za spavanje, a ne samo pizama po gradu
August 9, 20241 yr 1 hour ago, Patty Lee said: Koje ovo? Je l ima neka slika koja se samo meni ne učitava? Ja volim Arket btw, i mislim da treba da uđeš i trošiš vreme i pare (generally speaking, ne znam za šta si se konkretno uhvatila, NEMA SLIKA ). Takođe, podržavam nošenje pižami po gradu. Nema slika, ovo u smislu Arket. Zanimalo me jel valja? Svidja mi se nekoliko stvari sto sam ih videla u prolazu u izlogu. Nisam ulazila, nisam pipnula, nisam probala
August 9, 20241 yr @Sandradjer Aaaaa, onda da, da uđeš. Mislim, meni je lepo. Super su mi svi H&M sister labels (COS i &Other stories), Arket ti je u odnosu na H&M kao Massimo u odnosu na Zaru. I ako voliš COS i ovo će ti biti super. COS je možda više androgeni fazon, ovo je kao neki malo ozbiljniji a manje lepršav Sezane. A i jeftiniji.
August 10, 20241 yr Jedva sam se odlucila, mogla sam samo jednu stvar od 4 koje su mi se dopale. Muke zive
September 24, 20241 yr Ako neko voli (jaaaa 🥹), afrička moda na Dorćol platzu: https://www.dorcolplatz.rs/dorcol-platz/africka-radionica-i-swara-man-kenya-dizajn-atelje/ https://www.africkaradionica.com/ "Afrička Radionica i Swara Man Kenya su dizajn atelje iz Savane u Keniji, evroafrička fuzija. Koriste isključivo prirodne materijale, geometrijske dezene i proizvodnju u malim serijama, toliko fleksibilnu da je moguće poručiti bilo koji model u bilo kom dezenu. Showroom od 26. do 28. septembra."
September 26, 20241 yr Nisam stigla da vam javim, večeras je u ponoć na 202 gostovala Danijela koja je pokrenula Afričku radionicu: https://www.rts.rs/lat/radio/beograd-202/5540615/put-bez-putovanja-danijela-panic---moderni-nomad-koji-spaja-svetove.html Možda možete slušati reprizu na Planeti. 📻 https://rtsplaneta.rs/live/radio/16091/beograd-202
November 28, 20241 yr Ovaj crni petak sam cekala. Hocu neki kaput iz Manga, ali njemu nisu spustili cenu. Nece me navuci, svasta nesto je snizeno, odolecu Mangu
November 28, 20241 yr 2 hours ago, Sandradjer said: Ovaj crni petak sam cekala. Hocu neki kaput iz Manga, ali njemu nisu spustili cenu. Nece me navuci, svasta nesto je snizeno, odolecu Mangu Prelepa!
November 28, 20241 yr 12 hours ago, Mel said: Prelepa! Pogledaj na sajtu. Meni je Mango skroz ok, posebno odnos cena/kvalitet. I uvek imaju zanimljiv nakit. Ali su sad u Srbiji dostupni samo onlajn Edited November 28, 20241 yr by Sandradjer
November 29, 20241 yr 5 hours ago, Sandradjer said: Pogledaj na sajtu. Meni je Mango skroz ok, posebno odnos cena/kvalitet. I uvek imaju zanimljiv nakit. Ali su sad u Srbiji dostupni samo onlajn A ne. Opet nista ne kupujem od kad sam se ponovo ubembala. Nego idem po oprobanom receptu, prvo mrshanje, onda odeca.
November 29, 20241 yr 4 hours ago, Mel said: A ne. Opet nista ne kupujem od kad sam se ponovo ubembala. Nego idem po oprobanom receptu, prvo mrshanje, onda odeca. Po tom oprobanom receptu ja sebi godinama ništa ne kupujem
Create an account or sign in to comment