Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, aram said:

Pa i izašao je ‘80

To je sa albuma “Gorim od želje da ubijem noć”, PGP izdao 

slušo sam neki njen intervju, trebao je da izađe u maju ‘80 pa je bukvalno par dana pre nego što se pojavio u prodavnicama sve stopirano zbog trenutne situacije u maju

pa se pojavio znatno kasnije nego što je planirano(kako nisam bio siguran kada se pojavio nisam hteo da lupam)

 

kada se vratila iz usa imao sam prilike da je upoznam na nekoj promociji, delovala je kao lafčina sa obe noge na zemlji

  • +1 2
Link to comment

Two of a kind in a mistery
of thrilling desire
Where the stars have no name
We'll collide, we'll embrace
We're two of a kind
Shining signs, sharing glances
In the night
Shall I be your song, blissful moment,
or you'll betray this love of mine
Once again?
Will you ever regret gentle touch...
We could have?
We're two of a kind
Shining signs, sharing glances
In the night
Will you be my wish, my consolation
Is this song that I sing
Just for you?
Though we'll never admit
There's just one name to fit
We're two of a kind
We'll pretend till the very...
Very end...

 

Pocivaj u miru kraljice.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Meni se uvek cinilo da se nije odmotala u skladu s talentom. Nesnadjena i bez razumevanja okoline. Steta. A Miki mi je omiljen. Zao mi bas.

  • +1 6
Link to comment

Uvek sam je smatrao prehajpovanom, ali postoji x ozbiljnih muzičara koji su je jako rešpektovali.

 

Svi pričaju o sjajnom prvom albumu koji je unakazio PGP jako lošim rezanjem, nešto kao što je Suzy zauvek uništio prvi album Azre, na isti način. Krle iz Generacije i danas tvrdi da je ploča zvučala sasvim drugačije, Ipe je svirao bubanj, a takođe skoro preminuli Cajger bas, znači jedna od najboljih ekipa koja se mogla skupiti u Beogradu u to vreme, tako da poređenja sa Blondi nisu baš bez osnova.

 

Nisam voleo ni Princezu, ni njenu elektropop fazu, ali mi je album sa Darkom Kraljićem pun pogodak. Moj lični favorit je Prvi sneg sa odličnog drugog albuma Dr Spire, u najboljem maniru Cocteau Twins:

 

 

 

Na ovom snimku se pojavljuje Koja, ali bas je svirao Peđa Pastorius.

 

Za utehu ostaje što sam pe 25 godina video Slađanine sise dok se presvlačila u butiku Distante. Neumesno je u ovom trenutku, ali praštajte, sifoni su joj bili čisti rock'n'roll.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

ništa nije moglo unakaziti prvi album azre pogotovo ne suzy koji sa tom pločom nema veze već jugoton. nebitno.

 

odrastao sam u soliterima na banjici i prvi komšija je bio onaj bilder iz spota za miki miki. izlapeo sam, zaboravio sam mu nadimak

 

neko vreme je opsluživao slađanu u pauzi njenih veza. jebiga nisam video slađanine sise ali to što je on pričao o slađani svojim mlađim komšijama tada bilo je premasno, toliko da nam je svima bila erotska fiksacija.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Žena je umrla, ljudima je žao, nekima je značila i odrasli su uz njenu muziku...

 

...meanwhile Eleniko - "mlatio sam majmuna na njene slike". Čoveče, ako je to najbolje što imaš da kažeš možda da prekočiš sledeći put.

  • +1 3
  • -1 4
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Žena je umrla, ljudima je žao, nekima je značila i odrasli su uz njenu muziku...

 

...meanwhile Eleniko - "mlatio sam majmuna na njene slike". Čoveče, ako je to najbolje što imaš da kažeš možda da prekočiš sledeći put.

Zašto? Žena je bila i ostala seks simbol cele ex Yu. Sačuvajmo lepa sećanja na nju.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Žena je umrla, ljudima je žao, nekima je značila i odrasli su uz njenu muziku...

 

...meanwhile Eleniko - "mlatio sam majmuna na njene slike". Čoveče, ako je to najbolje što imaš da kažeš možda da prekočiš sledeći put.

 

promašio si temu, krenuo si  da projektuješ sa toksičnog dela foruma...pogotovo što ništa nisam napisao što nije tačno niti neumesno - ne samo za mene nego i za druge forumaše. 

 

čak šta više nisam pomenuo ništa od stvari koje znam o njoj a koje bi nekome mogle srušiti idiličnu sliku o pokojnici, jer niti je trenutak niti je bitno.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...