Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Ko će se sada setiti...kad si pomenuo, možda i jesu bili najavljeni. Maglovito mi se čini da je trebalo da đuture nastupe 3 benda.

@klimt

Edited by ragasto
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, ragasto said:

Ko će se sada setiti...kad si pomenuo, možda i jesu bili najavljeni. Maglovito mi se čini da je trebalo da đuture nastupe 3 benda.

@klimt

Ne isto veče, to sa Tenom Novak je bilo 2006. godine, ali, čini mi se, 2005. je bio najavljen nastup sa Neočekivanom silom, za koji nisam siguran da li se desio. Ili je ipak bio samo koju godinu kasnije?!

Edited by klimt
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, ragasto said:

Krhko je sećanje:D Tu nam je pokojni Popboks:

https://www.popboks.com/article/10659

https://www.popboks.com/article/3282

Sad sam proverio na spisku koncerata koje sam gledao i prisetio se. Sila je nastupila 01.04.2006. u Šapcu. Sećam se da sam ih tada pitao da li će se ostvariti odloženi nastup sa Suzukijem (to se odnosilo na više puta najavljenu saradnju u 2005. godini koja nije ostvarena). Rekli su da bi trebalo, ali da nisu sigurni. Onda je uletela Tena Novak i svirala sa Suzukijem na celoj balkanskoj turneji. 

 

Sa Silom je bio na BELEFU 2011. na Letnjoj sceni na Kalemegdanu. To je ovo čega se seća Tsai.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Au, baš mi je žao, čovek je bio strašno talentovan, a često, i sa World Party, ali i sa Waterboys-ima blizu velikom uspehu, ali ga je ipak nekako mimoišao.

 

 

RIP

 

 

 

 

 

Link to comment

Neka počiva u miru. Špicaste kaubojke, kaubojski šešir i valjda najbolji izgovor engleskog od domaćih bluzera.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...