Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Frank Pembleton said:

Saanja, Sanja....

Uz tu pesmu sam smuvao prvu devojku :sad:

  • Wub 1
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Uz tu pesmu sam smuvao prvu devojku :sad:

Nije valjda bila Sonja :)

Moram da priznam da je pesma na neki nacin jezivo zarazna i cak je moje pankersko srce volelo da slusa.

  • +1 3
Link to comment

Nisam nikad voleo tu pesmu, ali sam bio "prinudjen" da slušam pošto je moja sestra (od tetke) volela, inače me uvek podseti na osamdeset šestu...

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Nije valjda bila Sonja :)

Moram da priznam da je pesma na neki nacin jezivo zarazna i cak je moje pankersko srce volelo da slusa.

 

Slicno i kod mene, nesto tu ima. 

 

RIP

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Moram da priznam da je pesma na neki nacin jezivo zarazna i cak je moje pankersko srce volelo da slusa.

 

To bih ja mogao da kažem za pesmu ''Kesten''. :)

  • +1 1
Link to comment

koliko smo mi sjebana generacija....

sedim sinoc sa zenom, badnje vece/ bozic, i zelimo sebi jos mnogo godina, a ja se najezim sav.

nadam se da gresim.

Link to comment

R. I. P. Robert Nemeček.

Pre nekoliko godina i Mira Nemeček, moja druga majka koja je bila i jedan od najboljih poznavalaca filmske umetnosti na ovim prostorima.

Na njegovu inicijativu sam počeo sa emisijom na radio Politici, napravio je špicu za emisiju i dao podršku. U sećanju je milion, ne samo muzičkih priča. Sve pozitivne i lepe. Jedna od najduhovitijih, prvi njegov nastup ikada. Bio je najbolji poznavalac i najveći kolekcionar dela Bob Dylana, ne samo na ovim prostorima. Pored ostalog, razrešio i dilemu da li su se Dylan i Townes Van Zandt sreli.

  • Tužno 8
Link to comment

R.I.P. i ovde...
Ja sam jednom u nekom "blejanju" na poslu ne sećam se ni zašto sam spomenuo Greatful Dead.... 4 sata kasnije smo završili razgovor, mada je realno 90% vremena on pričao.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, wayfaring stranger said:

R. I. P. Robert Nemeček.

Pre nekoliko godina i Mira Nemeček, moja druga majka koja je bila i jedan od najboljih poznavalaca filmske umetnosti na ovim prostorima.

Na njegovu inicijativu sam počeo sa emisijom na radio Politici, napravio je špicu za emisiju i dao podršku. U sećanju je milion, ne samo muzičkih priča. Sve pozitivne i lepe. Jedna od najduhovitijih, prvi njegov nastup ikada. Bio je najbolji poznavalac i najveći kolekcionar dela Bob Dylana, ne samo na ovim prostorima. Pored ostalog, razrešio i dilemu da li su se Dylan i Townes Van Zandt sreli.

 

Pa jel jesu? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...