Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

55 minutes ago, Eleniko said:

 

 

 

čak šta više nisam pomenuo ništa od stvari koje znam o njoj a koje bi nekome mogle srušiti idiličnu sliku o pokojnici, jer niti je trenutak niti je bitno.

 

 

I sada je cela internet javnost saznala za tvoju posebnu vrlinu, zvanu diskrecija :sad:

Link to comment

Zašto bi spominjanje seksa bilo loše? Jedino ako je degradirajuće. Međutim, ono što sam ja pročitala je da ju je Miki "opsluživao", nema tu "d" od degradacije. Mislim, ja to ne doživljavam tako. 

  • +1 3
Link to comment

mislim da je više zasmetalo "mlatio sam majmuna, sapunjao mačora, šiljio ga na" ili kako je već ko doživeo izraz "erotska fiksacija". bezrazložno, da se razumemo. ja bih se ponosio da saznam da sam nekim devojkama bio erotska fiksacija.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, aram said:


koji si ti sad majke ti kad sa 14 postova znaš Gazu?

Citao je forum pre nego sto se registrovao, ko Mel.

:sleep:

Link to comment
19 hours ago, Eleniko said:

ništa nije moglo unakaziti prvi album azre pogotovo ne suzy koji sa tom pločom nema veze već jugoton. nebitno.

 

Troll on

Izvinjavam se svima, samo kratko

 

Naravno da je prvi album Azre neuništiv, najbolja ex yu ploča posle prvog PB albuma i Zelenog zuba, priča se odnosi na Džonijevo drkanje Draga Mlinarca koji je bio odličan producent, a zapravo je dinamika ubijena u postprodukciji pred rezanje vinila, sa čim Mlinarec nije imao nikakve veze. Isto se desilo i na Slađaninoj prvoj ploči.

 

A u vezi izdavača si u pravu - Suzi je izdao prvi singl, ja sam prespojio. Album jeste Jugotonov.

Troll off

 

E sad u vezi sa Slađaninim sisama - ja sam ih prvi pomenuo i molio bih ppp pučanstvo da nam ne glume Društvo Oganj ovde, jer sam hiljadu posto ubeđen da sama Slađana ne bi imala ništa protiv da njene bradavice dobiju epitaf.

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

stvarno smijesno, ona je bila seks simbol iz doba kada su globalno zene na muzickoj sceni krenule sa samosvjesnom objektivizacijom jer su tako u mogucnosti, a ne jer im je gospodin gazda muz producent tako rekao. sad, sto smo mi dosli do raznih srpskih majki koje sisama komuniciraju nesto sasvim drugo pa osjecamo potrebu da se branimo, ko nam je kriv.

 

Edited by morgana
  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...