Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 8. 12. 2023. at 22:51, Kampokei said:

Predivni su danasnji snimci. A mene je mozda najvise dirnuo ovaj tvit njegove sestre, postovan kad je on umro.

 

Koju pesmu sviraju ovde?Idetnicna muzika mislim da ima u nekoj Balasevicevoj pesmi.

EDIT:Pa ovo je Fairytale of New York

Edited by bestia
Link to comment

Deo mene i danas ne može da se otme utisku da nas je Šejn uskratio za mnoge stvari. Svoju kreativnost je totalno sahranio pre više od 25 godina, a pritom je umro u srednjem dobi. 

 

Ipak, po hiljaditi put kad se podvuče crta, shvatiš da je bilo taman kako treba i osvestiš činjenicu da je potrajalo ne bi bilo ni blizu jebački kako je bilo. 

 

 

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Ras said:

Odličan Ambrozić!

 

Letos drugar i ja na berzi u Dorcol Platzu razgovaramo o muzickim pisanijama i konstatujemo kako jedino Ambrozic zna da uklopi pricu u siri kontekst i kako bi trebalo da pocne sa pisanjem knjiga.

  • +1 1
Link to comment
Just now, wayfaring stranger said:

 

Letos drugar i ja na berzi u Dorcol Platzu razgovaramo o muzickim pisanijama i konstatujemo kako jedino Ambrozic zna da uklopi pricu u siri kontekst i kako bi trebalo da pocne sa pisanjem knjiga.

Nisam posebno vezan za njegovo pisanje, čak mi i ne retko smeta nekakv službeni ton koji ume da preovlada. U ovom tekstu je pokazao i emocije i zbog toga mi se i dopao.

Primer dobrog Ambrozićevog teksta koji sam letos čitao je o Feli: OKO :: Музика :: За Фелу Кутија музика је била оружје: Иза завесе колонијалног менталитета (rts.rs)

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...