Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Drugo možeš biti i bez tog prvog.

 

Ali svakako, prvo ne možeš biti bez drugog.

 

Lol kakva diskusija :D

 

Muzičar brži.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Joe D said:

sta je razlika?

 

Razlika je suptilna i posve nebitna. Meni su licno (za dlaku) odvratniji ovi koji znaju da je zlo i zasto je zlo, ali odluce da im je to ok jer im se isplati.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

 

Ja ih te godine propustih za jedan dan (bio na putu).

 

Moja darling i ja se to vece smuvali, dve godine kasnije sviraju oni na istom mestu na isti dan. I mi na koncertu i - vec uveliko vencani. Sreli Oliviera pre koncerta, malo popricali, ispricali mu kakav nas je tu slucaj naneo i on se covek odusevio, odveo nas na pice u backstage i posle nam ceo cert nesto mahao i namigivao. Pa smo ih onda opet slusali sledece vece u nasem selu, pili pivo pre koncerta u lokalnom bircuzu i kasnije se jos nesto dopisivali. Bio je bas smeker i iz tih nekoliko kontakata strasno normalan i drag covek. A ono sto je uradio sa NV je meni i dalje jednako zavodljivo i muzicki savrseno citanje pesama uz koje sam odrastao.

 

https://coolhunting.com/culture/interview-nouvelle-vague/

 

 

  • Wub 2
Link to comment
On 30.9.2021. at 2:38, James Marshall said:

Može biti beznačajno samo nekom ko ne živi u Srbiji, lik je direktan saučesnik najvećeg zla koje je zadesilo Srbiju, okačiti Filharmoniju (koju volim, dosta drugara mi svira tamo) mačku o rep, zahvaljujući njegovim političkim drugarima za koju deceniju neće više imati kome da svira. Otprilike njegov uticaj na kulturu u Srbiji spram toga šta su njegovi drugari uradili (uključujući i tu istu kulturu!) je kao ubaciti kocku šećera u septičku jamu. I dalje je te septička jama.

I ako može malo manje ovog virtue signallinga. O mrtvima sve najbolje je takvo jedno licemjerje, svi ćemo umrijeti jednog dana, i treba da nam se sudi po djelima. Lik je prosipao zlo i nakon što je otišao sa funkcije, svakih mjesec dana je na Pinku imao pokazne vježbe iz SNSovskog cinizma. Tri zgrade filharmonije i sve kampanje ne mogu da ga operu, ali iz daljine se može pričati samo o filharmoniji.

 

 

 

Predozirali se Srbi klasicnom muzikom u poslednjih 100 godina, pa ce saucestvivati u unistenju ljubimaca ovog zanra. Ako mislis da fizicki nece imati kome da svira, pa i tu se nismo bas dozirali unazad 600 godina. Da je pokazao zlo, pokazao je, upravo zbog ovih istih reci koje se i sada mogu procitati i ovde i sirom nasih lepih drustvenih mreza. Jer niko ne podrzi "naseg" kod "njih" nego ga reseta uvredama i pitanjima zasto je na nesto zazmurio i kako mu se ne gadi. Sam je birao drustvo, sam odgovarao... U sustini, isti ste, samo je on sigurno bar nesto dobro uradio za Srbiju. 

Link to comment

uradio za sebe >>>>> uradio za Srbiju,

Neto je u debelom minusu, nadam se da sad diriguje u Asmodejevom horu nevaljalih dečeka.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
52 minutes ago, John Coltrane said:

Umro Loni Smit :sad:

 

Da mi je neko pre deset godina rekao da je umro, verovatno bih bio iznenadjen da je uopste bio ziv - dugo je bio ispod radara. Ali ovi poslednji albumi su mu bili bas zanimljivi, pravi comeback pod stare dane. Meni ipak najdrazi iz perioda sa Lou Donaldsonom gde je davao funky notu Louvom hard bopu.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, hefaca said:

Bio u ziriju ja imam talenat...

Sad je tvoj red

 

Zaposlio rođenu bratanicu iz Kikinde u ministarstvu kulture bez završenog faxa na mesto savetnika.

 

Ceniš da je učestvovanje u žiriju prevagnulo?

Link to comment

Ako je to tacno, povlacim sve sto sam rekao za njega. Iako stoji da je svakako da je dao veliki doprinos srpskoj kulturi. Posebno u odnosu na one koji su samo zaposlili rodjake. Cak i u odnosu na one koji nisu nista uradili, pa ni zaposlili nekog svog. Povlacim i za doprinos.

Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

Zaposlio rođenu bratanicu iz Kikinde u ministarstvu kulture bez završenog faxa na mesto savetnika.

 

A upravo mu je priča o nezavršenom fakultetu bila glavno oružje protiv nepodobnih novinara na tviteru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...