Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Slučajno sam upoznao devojku svojevremeno, i tako sam saznao. Mislim, nije ni bitno više, samo sam hteo da naglasim da niko iz vlasti (bilo kog režima u nas) nije stavljao opšte interese ispred privatnih. Ako sam se o nekog ogrešio, na moju glavu.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, hefaca said:

dao veliki doprinos srpskoj kulturi


čime jebo te? pošto kao ministar bukvalno ništa nije uradio, pretpostavljam da misliš na direktorovanje u filharmoniji, a to je samo šminka i samoreklamerstvo. dve hiljade prodatih karata u dvomilionskom gradu i nije neko dostignuće, filharmonija je oduvek imala svoju publiku i to je taj broj, nisam primetio da ga je on povećao. a kako je postavljen za direktora, uz pomoć kuma Nebojše Čovića, prva stvar je bila kupovina limuzine sa šoferom za njega i savetnicu koju su znali pod nadimkom "Cherie". i da, zgradu, koju je najviše želeo, na kraju nije dobio, odjebali su ga za to. što je čak i OK s obzirom da je FMU u nekadašnjoj štali...

edit: i da, odličan članak iz peščanika od pre sedam godina

Edited by aram
  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja se smorio do jaja, bio mi jedan od omiljenih narodnjaka a mislio sam i da ima manje godina plus nisam znao za te zdravstvene probleme od ranije i sokirao se kad sam cuo. Nek pociva u miru, legenda.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

 

RIP Andy Barker (808 State)

U ta davna vremena, 808 State predstavio nam je Ognjen Bogdanović u svojoj emisiji na Trećem programu Radio Beograda. Svaka emisija je bila posvećena jednom izvođaču. Na početku bi pročitao mini esej, najavio numere a onda 50-tak minuta muzike: 808 State, The Orb, The Future Sound of London... Taman za kasetu od 60 minuta.

 

Mini LP Quadrastate je bio fenomenalan.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 6.11.2021. at 15:31, Zli Gli said:

Ja se smorio do jaja, bio mi jedan od omiljenih narodnjaka a mislio sam i da ima manje godina plus nisam znao za te zdravstvene probleme od ranije i sokirao se kad sam cuo. Nek pociva u miru, legenda.
 

 

Marinko je pevao kod mene na svadbi. :)

 

Od svih ljudi involviranih u taj dogadjaj, a nije ih bilo malo, on je bio najveci profesionalac. Dosao dan ranije, nije trazio nista specijalno, ispricali se o fudbalu, sa jednim gostom pricao o detinjstvu u Petrovcu. Ja recimo da nisam znao ko je nikada ne bih pogodio iz interakcije sa njim cim se bavi. Bas je ostavio sjajan utisak na sve nas.

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ja sam ga usput slusao mnogo puta kad prica po nekim emisijama, delovao mi je bas kao prizeman normalan lik, pogotovo u odnosu na 80% debila iz te branse.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...