Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

On 21.12.2023. at 12:46, Ras said:

Na ovom je linku previše sličnosti sa C3: bojenje krova, završetak krova, dve linije na zadnjem stubu...

Definitivno će deliti platformu sa C3. To je zajednička Stelantisova. Motori i tehnika će takođe biti zajednički. 

  • +1 1
Link to comment

Misliš oni će voziti nas :happy:

Uvek će biti i super automobila, neće Porše, Ferari, Bugati, Aston Martin i ostali prestati da postoje, kada se zabrani prodaja kola na fosilno gorivo :D

Link to comment
4 hours ago, gone fishing said:

Misliš oni će voziti nas :happy:

Uvek će biti i super automobila, neće Porše, Ferari, Bugati, Aston Martin i ostali prestati da postoje, kada se zabrani prodaja kola na fosilno gorivo :D

Bice lepih modela i za smrtnike, npr. Reno 5

nuevo_renault_5.jpg 

jos ako je u Alpina izvedbi, masala.

alpine%20a%207999999.jpg

svidja mi se i VW GTI

VW-IDConcept-GTI-08-2023-009_4.jpg

Uopste, cini mi se da se dizajn el. vozila upristojio, nije vise toliko nakaradan.

  • +1 2
Link to comment

Najvise bi trebalo da povuku FIAT, Opel, Citroen i Reno sa Daciom. Ostatak mi se cini da pokusava da bude semi-premium ili premium.

Edited by Lancia
Link to comment
2 minutes ago, Tpojka said:

 

Konjske snage ili maksimalna brzina? :happy:

Od 0 do 100 za 3,5 sekunde, 200 maksimalnih, Alpina sigurno vise, 400km autonomija,136 konja...Sad mi jos reci da neces da kupis  :sad:

Link to comment

Šta kažu korisnici elektromobila, kako se ponašaju na minusima debelo ispod nule?

Videh neku fotku iz Kanade/Sev Amerike, ali mi sumnjivo liči na žešču propagandu, pa sam radoznao da proverim istinost...

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

Šta kažu korisnici elektromobila, kako se ponašaju na minusima debelo ispod nule?

Videh neku fotku iz Kanade/Sev Amerike, ali mi sumnjivo liči na žešču propagandu, pa sam radoznao da proverim istinost...

Meni u Srbiji, od kad su temp ujtru oko 0, oko 10% mi je smanjio kilometeazu za punu bateriju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...