Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

12 hours ago, Zli Gli said:

Video sam i ja tebe ali bio bas daleko za javljanje, plus se borio za vazduh jer je standardno pakleno zagusljivo:D

 

Izgleda da cemo imati jos dve nove teretane u gradu, pravo niotkuda:unsure:

 

 

uu jedva cekam, stalno mislim o tome i koliko bi znacilo da ovde postane podnosljivije.

 motivaciju sam najvecim delom bila i izgubila zbog guzve, pogotovo sto to podrazuveva i 'uzmem mobilni,okupiram spravu/rack i tipkam i fotkam se 25 minuta a vezbam 5 minuta' (bar ovde gore)

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

merila body fat onim meracem u sportvisionu, pretuzna sam lol

al sta sam i ocekivala, sa ovih 4 kg viska, koje su cele u salu

 

druga stvar, izmerilo mi tu drugo sokocalo da imam neutralni gaz i predlozilo neke running patike koje ne bih jer zelim hoka za trcanje

Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

merila body fat onim meracem u sportvisionu, pretuzna sam lol

al sta sam i ocekivala, sa ovih 4 kg viska, koje su cele u salu

 

druga stvar, izmerilo mi tu drugo sokocalo da imam neutralni gaz i predlozilo neke running patike koje ne bih jer zelim hoka za trcanje


ako imas neutralni, mozes hoku koju hoces.

koje ti je predlozio?

Link to comment
11 hours ago, Djuro said:


ako imas neutralni, mozes hoku koju hoces.

koje ti je predlozio?

Neke asics, zaboravih, i nike (wtf).

mozda se to odnosi samo na modele dostupne u toj radnji za koje u tom momentu imaju moju velicinu (posto ti u analizi izmeri i duzinu stopala,jel)

 

  • +1 1
Link to comment

Uzmi slobodno hoku. Clifton je all round (dobra za sve), Bondi je mozda malo too-much (u smislu debljine djona, previsok, ali udoban), Rincon isto dobar.

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam totalno zakazao za ovu sezonu. Uzeo testosteron i trenbolon opet ali jos manje doze nego prosli put i posto opet nisam ispostovao hranu, umesto nekih 105-106kg koliko sam imao prosla dva puta kad sam radio ciklus pa se posle spustao na ispod 100 fino rasporedjenih, sad sam dogurao do 99 i tu stao a nije da sam izdefinisan nesto posebno, cak naprotiv. I na sve to me zbog nekog ludila mozga uhvatila manija za trcanjem jer me kao opusta i rokam 7-10km svaka 2-3 dana, cesto i po suncu i sparini. 

 

Dakle ni masivan ni izdefinisan do bola + kolena brutalno sjebana od trcanja po betonu. Jako sam pametan. 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Ja sam totalno zakazao za ovu sezonu. Uzeo testosteron i trenbolon opet ali jos manje doze nego prosli put i posto opet nisam ispostovao hranu, umesto nekih 105-106kg koliko sam imao prosla dva puta kad sam radio ciklus pa se posle spustao na ispod 100 fino rasporedjenih, sad sam dogurao do 99 i tu stao a nije da sam izdefinisan nesto posebno, cak naprotiv. I na sve to me zbog nekog ludila mozga uhvatila manija za trcanjem jer me kao opusta i rokam 7-10km svaka 2-3 dana, cesto i po suncu i sparini. 

 

Dakle ni masivan ni izdefinisan do bola + kolena brutalno sjebana od trcanja po betonu. Jako sam pametan. 

Uzmi hoku, mandusic s sjebanim kolenima s njima bez probl.trci po keju:)

Link to comment

Najbolji su mi ovi mitovi o “unistenim kolenima zbog trcanja po betonu” :laugh:

to ne postoji drugari.

pre ce biti da su vam “unistena” (mozda uopste nisu unistena, vec se radi o bolu zbog uzroka koji je lako popravljiv) zbog basketa (rukometa, fudbala) na betonu, zbog sedenja, zbog voznje auta, zbog nehodanja, zbog dugogodisnjeg nosenja viska kilograma.
 

Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

Ja imam Mach 5 i preporučujem ih.


I Mach je dobra ali “brza patika”. preporucuje se za takmicenja/trke, onima koji pri doskoku “ne gaze” na petu. Cushioning je slabiji nego kod ovih gore pobrojanih.

 

Link to comment

Jeste brza, osećaj dok hodaš je da te tera da ideš brže. Meni to prija, pa mi zato baš odgovaraju. A i trčim tako da se ne spuštam na pete.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Djuro said:

Najbolji su mi ovi mitovi o “unistenim kolenima zbog trcanja po betonu” :laugh:

to ne postoji drugari.

pre ce biti da su vam “unistena” (mozda uopste nisu unistena, vec se radi o bolu zbog uzroka koji je lako popravljiv) zbog basketa (rukometa, fudbala) na betonu, zbog sedenja, zbog voznje auta, zbog nehodanja, zbog dugogodisnjeg nosenja viska kilograma.
 

 

Verovatno si u pravu, lupio sam za beton. Mislim da sam se sjebao najpre dubokim cucnjevima sa za mene velikim kilazama, basketom i fudbalom prvih 30 godina dok nisam razvalio desni zglob nepovratno na fudbalu, sedeo nisam puno kroz zivot ali auto sigurno nije pomogao, visak kila nikad ali trcanje sa stotinak kg nije bas prijatno... A na sve to, kost levog kolena mi je oduvek prirodno strcala napolje vise nego kod desnog, i sad je izrazenije nego ikad, cekam dan kad ce ispasti napolje.

 

Sto se patika tice, imam dva modela Brooks u kojima trcim naizmenicno i mislim da su vrhunske, udobne svakako, ne verujem da je u tome problem. Jednostavno kolena otisla u kurac krasni, pogotovo levo. 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

da li neko ima iskustva sa L-Carnitine?

 

razmatram ga umesto Creatine-a (isto su amino kiseline u pitanju) zbog toga sto, valjda, creatine ume da naduje/napumpa dok L-Carnitine navodno ne.

 

moj cilj je definicija ali nikako bodibilderski vec lean/vretenasto, ne zanima me masa preko onoga sto ce mi omoguciti definiciju, a nesto mi se cini da je creatine bolji fit za bildanje. ili gresim? 

 

inace, ponovo mnogo hvala za preporuke za whey isolate, koristim vec mesecima samo nakon vezbanja i super funkcionise. u mom slucaju ne nadima niti utice na promenu kilaze a i prija misicima (primecujem bolju definiciju i generalno se bolje osecam). 

 

Link to comment
On 2. 8. 2023. at 8:40, roksi said:

da li neko ima iskustva sa L-Carnitine?

 

razmatram ga umesto Creatine-a (isto su amino kiseline u pitanju) zbog toga sto, valjda, creatine ume da naduje/napumpa dok L-Carnitine navodno ne.

 

moj cilj je definicija ali nikako bodibilderski vec lean/vretenasto, ne zanima me masa preko onoga sto ce mi omoguciti definiciju, a nesto mi se cini da je creatine bolji fit za bildanje. ili gresim? 

 

inace, ponovo mnogo hvala za preporuke za whey isolate, koristim vec mesecima samo nakon vezbanja i super funkcionise. u mom slucaju ne nadima niti utice na promenu kilaze a i prija misicima (primecujem bolju definiciju i generalno se bolje osecam). 

 

Ja lično koristim samo protein, uvek sam tako radio. Ovo ne bih ni pogledao najiskrenije... ni karnitin ni kreatin

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...