Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

11 minutes ago, Zli Gli said:

Ma koja masa, za mene je forma samo kad sam lepo iscrtan, ne vidim sebe uopste u fazonu ovih nagruvanih slabo pokretljivih. Sad imam oko 94kg i izgledam ocajno, shodno netreniranju i propranim sranjima u zadnje vreme, a nekad sam sa 94 bio bas zadovoljan. Cilj je imati u rasponu od 98 do 103 ali sa malo masti i ako mogu nekako da vratim nekadasnje plocice bez da radim vezbe za iste. Sto se tice kardia, koleno ce da kaze zadnju rec sta moze a sta ne.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

A to koleno jebemu,isto me jebe.Na masini za veslanje ako pazim na ugao za kolena ono udari u donja ledja.Moracu biciklu na kraju .makar sad zivim na relativno ravnom pa mogu da teram .Mozda bi cak trt male doze pomogle za tetive?

Link to comment
4 hours ago, askeladden said:

A to koleno jebemu,isto me jebe.Na masini za veslanje ako pazim na ugao za kolena ono udari u donja ledja.Moracu biciklu na kraju .makar sad zivim na relativno ravnom pa mogu da teram .Mozda bi cak trt male doze pomogle za tetive?

 

Zar nisi krenuo da uzimaš neki norveški pandan Joint MD-u? 

Link to comment
19 minutes ago, askeladden said:

Uzimam ali povremeno se aktivira.Jbga dobro sam ga uvrnuo kad sam povredio.

 

 

Probaj da uzimaš redovno, ja sam tamo sredinom-krajem  2000-itih konstantno imao problema sa kolenima, pogotovo levim, posle sam tako razbio desno da se i kost videla, ali zadnjih 5-6 godina nemam nikakvih problema ni sa kolenima ni sa zglobovima, da li je to zbog preparata ili samo koincidencija, ne znam...

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

 

Probaj da uzimaš redovno, ja sam tamo sredinom-krajem  2000-itih konstantno imao problema sa kolenima, pogotovo levim, posle sam tako razbio desno da se i kost videla, ali zadnjih 5-6 godina nemam nikakvih problema ni sa kolenima ni sa zglobovima, da li je to zbog preparata ili samo koincidencija, ne znam...

Pokusacu ponovo,primetio sam da cim navalim na slatko i uopste hleb ugljene hidrate,vraca se bol u krstima i kolenima.Verovatno inflamacija.
 

Link to comment

Kako se resiti tih losih stvari u ishrani? Tipa hleb, lose masnoce i jebeni slatkisi. Ja to cak i ne kupujem ali keva donosi, ili kupi ili joj daju zene musterije u frizerskom salonu i onda otvori npr. cokoladu i uzme dve kockice i ostavi negde tako... i ja naravno u prolazu sabijem ostatak. Molio je milion puta da ne donosi, kaze dobro i ne vredi. Gaziranih sokova sam se lako resio, alkohola isto, kocke malo teze ali eto konacno i to, i sve na nagli presek ali mlecni proizvodi i slatkisi su jebeni pakao, kao neka zavisnost.

Sto je najjace, ne gojim se od toga ali sam mlitaviji nego sto volim da budem, ranije kao mladji je prolazilo uz dosta aktivnosti a sad jok, primetim bas tu masnocu viska.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

A ne znam,pre nego sto sam se u Oktobru preselio ziveo sam bez stresa i tad je bilo mnogo lakse da odrzavam ishranu.Onda selidba,Pa ukupno mesec dana po Srbiji pa opet stres,sad sam na bolovanju vise manje zbog napetosti i odmah ali jebeno odmah se zvekne slatkis tamo,vamo i tako svaki dan.Radim trening celog tela 4 puta nedeljno i primecujem da sam jaci i misicaviji,al ne ide da skinem to malo sala pa da jebe orla.

Link to comment

Nije lako rešiti se loših navika, ja se, na primer, super i zdravo hranim, ali se teško odričem svih vrsti sokova, i gaziranih, ali i 100% voćnih, i teško da ću ikad to korigovati, osim ako me zdravlje ne bude nateralo, a pitanje je dal' i onda...   1584414675.5338-smiley-1.webp.c7db8a083ddd217d319ff973195cd771.webp

Edited by Jeremija
Link to comment

Ја исто изгледа стомак скинити нећу за три живота. Трипујем да ту генетика (уз животне навике нормално) игра јаку улогу, просто неким људима се све лепи за стомак и јбг (другима за ноге, задњицу шта год).

 

На висину од 1.80 сам имао око 85 кила што свакако није страшно ал је све било у стомаку отприлике, сад након годину и по учесталог трчања имам макс 74-75 што је вероватно идеално ал стомак је опет ту, посустао је ал не планира да оде :D 

 

Мада није ни да кукам јер нит’ сам почео да трчим због килаже, нити сам мање више ишта променио у исхрани(пиво, брза храна, ткосла), нити се ложим на те ствари него чисто ето коментаришем.

Link to comment

Ne pijem sokove, slabo jedem slatko, jaaako retko pijem alkohol koji nije pivo, al' zato bih se lakše odrekao vazduha nego testa, posebno domaćih pita, kiflica, popare i koječega drugog. Plus uz pivo uvek moram da jedem čips ili kokice i jebi ga. :D

  • +1 2
Link to comment

Ma samo ovo korona da se zavrsi i nazad na BJJ i dodajem Thai .Inace sad probah snatch sa 24 kg i ide ko nista,jos ne mogu na rame da ga izbacim al idem u tom pravcu.I dalje ide jos lakse cucanj na jednoj nozi samo sto ga ne upraznjavam zbog kolena.Al danas sam morao u restoran i na pizzu i eto.Jedva sam ziv.

Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Ја исто изгледа стомак скинити нећу за три живота. Трипујем да ту генетика (уз животне навике нормално) игра јаку улогу, просто неким људима се све лепи за стомак и јбг (другима за ноге, задњицу шта год).

 

На висину од 1.80 сам имао око 85 кила што свакако није страшно ал је све било у стомаку отприлике, сад након годину и по учесталог трчања имам макс 74-75 што је вероватно идеално ал стомак је опет ту, посустао је ал не планира да оде :D 

 

Мада није ни да кукам јер нит’ сам почео да трчим због килаже, нити сам мање више ишта променио у исхрани(пиво, брза храна, ткосла), нити се ложим на те ствари него чисто ето коментаришем.

Kapiram da si bio skinny fat, nema tu leba samo od kardia ako hoćeš da imaš potpuno ravan stomak, mora i dobar trening snage ili samo trening snage bez trčanja uz displicnu kod ishrane. Tako sam i ja pre desetak godina počeo da trčim da skinem salo, još se i izgladnjivao i uvek sam imao stomačić, a mišića nigde. Tek sa tegovima sam zaličio na čoveka. U međuvremenu sam operisao koleno, sjebao oba skočna zgloba i polomio ruku :D ništa od tegova, nego mountain bikinig i košarka, ali sam se brzo vraćao tegovima dok sam ostalo izbacio osim bicikle. Trenutno sam jak i debeo jer me mrzelo da vozim biciklu zimi, a jede se momački. Uspem da ispoštujem 16/8 veći broj dana, ali u tih 8 sati sabijem boga oca, čak i nije toliko nezdravo ali količine su idiotske. Tipa pojedem kilo banana usput za vreme online sastanka.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...