Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja mislim da one nece nikako da se razviju, kao i listovi. Sta si dobio genetski, dobio si. Tj. moze verovatno ali da se ceo razvalis od hemije brutalno pa ti kao porastu i podlaktice i listovi malo :D

 

E jebiga sad, hoces da kazes da ti podlaktice sada nisu nista vece nego sto su bile pre nego sto si poceo da vezbas? Mozda napreduju sporije i treba im vise rada od nekih drugih misicnih grupa, ali svakako se mogu popraviti treningom.

Link to comment

Ja mislim da one nece nikako da se razviju, kao i listovi. Sta si dobio genetski, dobio si. Tj. moze verovatno ali da se ceo razvalis od hemije brutalno pa ti kao porastu i podlaktice i listovi malo :D

jest, zato svi oni sljakeri sto odvrcu i zavrcu ogromne matice i srafove imaju podlaktice ko balvane, od genetike :fantom:

Link to comment

Ja sam skoro siguran da je fora kod podlaktica i listova u tome sto im treba mnogo veci volume i frequency (izvini debeli, ne znam adekvatne termine na sprskom a da ne zvuce smesno) od "normalnih" misicnih grupa. Razlog verovatno lezi u vrlo maloj duzini pokreta. Sto ce reci, ne reaguju na neki standardan protokol od nekoliko serija od 10 ponavljanja 2 puta nedeljno. Znaci, vise serija, vise ponavljanja i cesce vezbanje (bar 4-5 puta nedeljno). Koga ne mrzi. Mene mrzi.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Mene su nekad rekli da su sirotinjski YU bokseri imali vežbu uz pomoć štapa i kanapa (i cigle). Dakle, veže se kanapče o štap, a na drugi kraj kanapa cigla. Pa se onda mota. Tj iz šaka se vrti štap da cigla dođe gore (nešto kao lift), pa se onda odmotava i ponovo... dok ne dosadi.

 

Valjda jača šake i posle 12 miliona ponavljanja imaš podlaktice k'o POPEЧЕ.

Link to comment

@Takeshi

 

Happy? :) Mrtva sam. Ne mogu da pricam, samo da pisem. Da se uzme u obzir i da je ovo jebeni uzbrdo-nizbrdo St Kilda.

 

prebrzo.  :fantom:

 

ne moze od 9 min/km do 6min/km za nedelju dana.

al' dobro, ako je bio test za probu, neka ostane zabelezeno.  ^_^

idealno je da te dan nakon treninga samo malo bole misici. jedan dan pauza, pa ponovo. ovako nabijes jak tempo, pa tri dana ne mozes da se pomeris.

Link to comment

takesi, imas onaj vas lepi topik o toj besmislenoj aktivnosti.

 

 

juce prvi put radio sa tim malim pauzama, sto bi vi mladi rekli - na stopericu, jebemu, cudan osecaj skoka adrenalina, jedva su me izbacili iz bilderane.

(da, dosao sam skoro pred zatvaranje, pa je to i bio razlog da kusam ovu gej varijantu)

naravno, radio sa manjim opterecenjima nego inace, ali sam na kraju sav bio natekao, jedva svukoh majicu.

mozda ubacim jedan dan sedmicno ovu varijantu, kao kardio :fantom:

Link to comment

sutra ili preksutra idem na vežbanje posle više od mesec dana

 

 

nadam se da ću moći da savladam iste težine kao prošli put

preživeh

 

uspela sam iste težine ali naravno da je bilo mnogo teže (iako je stepen jadnosti bio manji nego što sam se plašila)

Link to comment

takesi, imas onaj vas lepi topik o toj besmislenoj aktivnosti.

 

 

juce prvi put radio sa tim malim pauzama, sto bi vi mladi rekli - na stopericu, jebemu, cudan osecaj skoka adrenalina, jedva su me izbacili iz bilderane.

(da, dosao sam skoro pred zatvaranje, pa je to i bio razlog da kusam ovu gej varijantu)

naravno, radio sa manjim opterecenjima nego inace, ali sam na kraju sav bio natekao, jedva svukoh majicu.

mozda ubacim jedan dan sedmicno ovu varijantu, kao kardio :fantom:

sa kratkim pauzama kida. posle recimo mrtvaka ne možeš da nadišeš za sledeću. zdravo se izmoriš.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...