Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja bi volo da vidim te od 65 sto dizu 95. to mora da su oni kepeci za borbu.ps. vesti sa terena: upravo digao 12x95! roar!

Edited by Miralem
Link to comment
Ne kazem ja da covek ne dize toliko, ali, ako dize, onda je veoma ozbiljan vezbac i verovatno na necemu. Svakako nije casual rekreativac.Evo, nek Glintara kaze koliko je puta u zivotu video da neko radi seriju benca sa 130 kila. Jedan moj ortak je mogao da izbaci 140. Tada je imao oko 110 kila i bio na kreatinu. To je najvise sto sam ja video i cuo da neko dize bez hemije.
Kako si ovo napisao, bez poslednje recenice, ja htedoh da pitam pa zar se i kreatin racuna kao 'biti na necemu' :D. Ja pokusala da izvucem od onog mog rodjaka sto je dizao 170kg DL jel uzima nesto, doduse na chatu, ali on nekako eskivirao pitanje.
Link to comment

Negde sam citao o treningu ozbiljnih bacaca kugle (mislim da se radi o Rusiji). Dok ne dostignu benc 150kg (1rpMax) ovo je osnovna vezba. Zatim se trening benca postepeno izbaciju i kad dostignu 200kg potpuno se izbacje iz treninga. Na testovima snage vrhunski bacaci postizu u proseku 240 kg. Sve ovo uz ozbiljne antidoping kontrole.

Link to comment
jel zna neko za koliko se mogu kupiti bucice od 7,8-10 kg?
U prodavnicama se prodaju setovi, mala sipka koja ima 2.5kg i 7.5kg tegova za negde oko 3000din. Neuporedivo je jeftinije da juris preko oglasa (kupujem/prodajem, npr). Tamo kg tegova moze da se nadje za 170-180 dinara, dok u prodavnicama moze da bude i 270 dinhttp://www.sportdepot.rs/proizvodi/fitnes-oprema/weight/discs/10953-liveni-teghttp://www.kupujemprodajem.com/Tegovi-f30-NOVO-sipke-NAJPOVOLJNIJE-5558183-oglas.htm?filter_id=27301697Mada, jos uvek nisam kupovao kod ovog sa oglasa, ali se spremam uskoro.
Link to comment
Ma dobro, 170 DL i 130 bench ne moze da se poredi.
Plus on nema 65 kila (tih 170 mu je valjda oko 2BW ili malo vise) a znajuci mu genetski background (tj caleta) ima predispozicije za snagatora. ( a ni ja nisam pitala bas direktno :D)
Link to comment
U prodavnicama se prodaju setovi, mala sipka koja ima 2.5kg i 7.5kg tegova za negde oko 3000din. Neuporedivo je jeftinije da juris preko oglasa (kupujem/prodajem, npr). Tamo kg tegova moze da se nadje za 170-180 dinara, dok u prodavnicama moze da bude i 270 dinhttp://www.sportdepo...0953-liveni-teghttp://www.kupujempr...ter_id=27301697Mada, jos uvek nisam kupovao kod ovog sa oglasa, ali se spremam uskoro.
hvala, ajd ako kupis narednih dana, napisi utiske.
Link to comment
@Aion sta, za apsolutno svakog, bezobzira na tezinu? To bas i nema logike...
Pretpostavljam da im je selekcija takva da za treniranje biraju one koji ce u punoj snazi imati oko 150kg. Ovo nije prica za rekreativce, vec za atleticare od kojih se ocekuje da osvajaju medalje na olimpijskim igrama i sl.Svojevremeno sam pokusao da nadjem rezultate testova snage za vrhunske desetobojce, ali nisam uspeo. To bi bilo zanimljivo videti jer im je jedna od disciplina kugla, a zbog lako-atletskih disciplina ne smeju da sami budu previse teski. Edited by Aion
Link to comment
Mada, jos uvek nisam kupovao kod ovog sa oglasa, ali se spremam uskoro.
ako je to onaj iz mml, a mislim da jeste, ja sam uzimao u dva navrata tegove od njega
Link to comment
hvala, ajd ako kupis narednih dana, napisi utiske.
heh, htedoh tebi da kazem isto :DOtici cu i do buvljaka, ovih dana. Ima u trecem cetvrtom redu tezga na kojoj valjaju istu robu. Ne verujem da je jeftinije, ali pogledacu. Ako u cenu zvezdarskih tegova uracunam i prevoz, mozda se ovi sa buvljaka i isplate. Mislim, ne moze da bude neka cifra, al sta cu kad sam stekaraAupickumaterinu, kakav sad mml? Jel ima gracki prevoz do tamo, ili moram kolima da se jebavam? To mi rusi kalkulaciju™. Edited by nbg4ever
Link to comment

ajde javi kako si prosao na buvljaku. ja pokusala da ubedim mamu da krene sa dizanjem tegova - "teretane su nehigijenske!" <_<jedini nacin je da joj kupim neke tegove kad dodjem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...