Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa dobro, lepo :) Good for her..I dalje mi nije jasno od čega su žene (o svinjovratim muškarcima da i ne govorim) koje dižu tegove kockaste.. Sigurno je u pitanju genetika ili to što gutaju suplemente. A danas sam naučila da dizanje tegova ljude čini vitkim, izduženim i blago zategnutim.

Link to comment
I dalje mi nije jasno od čega su žene (o svinjovratim muškarcima da i ne govorim) koje dižu tegove kockaste.. Sigurno je u pitanju genetika ili to što gutaju suplemente. A danas sam naučila da dizanje tegova ljude čini vitkim, izduženim i blago zategnutim.
sejlorka, neke zene, za koje znas da dizu tegove, incidentno su kockaste.najveca je verovatnoca da je kockastost koju si srela posledica toga sto se ta kockasta zena (ziva bila) rodila da bude kockasta.mala je sansa da si okruzena zenama koje su svoju predispoziciju za kockastost nadogradile ekstremnim bildovanjem, pravom ishranom i dodacima. mozda si srela i neku takvu. ali, kao sto rekoh, kockaste koje znas bile bi kockaste i bez teretane.i drugo, nema boljeg metoda od teretane da se postigne taj look koji se tebi svidja. samo uz pravi program, koji ce, biliv ju mi, sigurno podrazumevati i tegove.ovo ti govorim na osnovu, ovih dana ce da bude, 22-godisnjeg iskustva :o
Link to comment

aa kakve rasprave :Dpodrzavam sejlorkin kriterijne volim kad su zene nabildovane, niti cak vidno definisanerec koju bih trazila da obelezim ideal (naravno uz prirodne predispozicije - visinu i izduzenost, takvu gradju) je - vitkost i zategnutostto je to

Link to comment

ajde objasnite mi sta podrazumevato pod 'zategnutoscu' bez definicije? sta konstituise tu zategnutost? ozbiljno pitam, posto je meni i pre nego sto sam ikad pomislila na dizanje tegova zategnustost kao pojam uvek isla zajedno sa blagom definicijom.

Link to comment
zene su lepe kad su nasmejane i dobro raspolozene, a one dve gore meni su iste
pa i jesu ista zena :Da zene su lepe kad su zdrave i vitalne, pre svega...
Link to comment
ajde objasnite mi sta podrazumevato pod 'zategnutoscu' bez definicije? sta konstituise tu zategnutost? ozbiljno pitam, posto je meni i pre nego sto sam ikad pomislila na dizanje tegova zategnustost kao pojam uvek isla zajedno sa blagom definicijom.
meni se cini da je to zategnutost koze, u smislu da nista ne visi i da nema valjushaka.ustvari, to je ono sto se zove skinny fat.heroin chic.
Link to comment

pa meni je skinny fat bas suprotno od zategnutosti, tu je sve 'meskasto' (nemam bolji izraz :D. pricam 'na oko', ne 'na dodir'). skinnny fat je sve samo ne zategnuto :).npr ona devojka sa prethodne strane - je l' ona 'zategnuta' ili 'izdefinisana' (meni je zategnuta)?

Link to comment

šta je sada pa skinny fat boba li muzvuči kao "svetlo-mračno" ili "hladnjikavo vruće"bwt za ove koje ne vole da dižu tegove: ne vidim problem, ukusi su različiti, prioriteti su različiti, neka cveta hiljadu cvetova i sve tone volite i gotovo, nema problemasamo nemojte tvrditi kako se od strašnih tegova postaje kockast i skraćuje vrat i koješta

Link to comment
pa meni je skinny fat bas suprotno od zategnutosti, tu je sve 'meskasto' (nemam bolji izraz :D. pricam 'na oko', ne 'na dodir'). skinnny fat je sve samo ne zategnuto :).npr ona devojka sa prethodne strane - je l' ona 'zategnuta' ili 'izdefinisana' (meni je zategnuta)?
da, kad nista ne visi, nije mlohavojeste ta sa prethodne 'just zategnuta' ,al je ruzno gradjena (meni)amelija, slazem se, ja ne namecem, samo iznosim sta mi se svidja, naravno, svako ima razlicite kriterijume :)i to moje je dostizno prostim i redovnim bavljenjem sportom (cinim sve da izbegnem utege - ne zbog 'loseg' efekta nego jer mi je to dosadno, nema igre, taktike, uzivanja ..)a vrat..mene nervira sto mi je tanak, daleko da volim svinjske™ al bi mi trebalo tih misica sto vizuelno sire vrat:P
Link to comment
zato sto sada znam koliko to smesno zvuci nekome ko zna koliko je tesko 'ubildati' se. otprilike na liniji "necu da probam joint, ti bi da me navuces na heroin".ovo sam kacila ranije, ali je izgleda doslo vreme za ponovo :)odavde1b873001-825a-4e74-9d2e-484eee8e15f9_zps079bd1b3.jpg
lose proporcije i stubaste noge ostale
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...