Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

znam za kreatin (nije za zenske), zaista naduva misice cool.gif, krealkalin obecava.glutamin je skup, ali odmara misice, ja treniram sa njim min 3 puta bolje (konstantno sam zivela sa bolovima u misicima, zivelaaaaaaaaa hemija). uzimam samo jednu kasicicu dnevno, apsorbcija je maximalna kad se uzima cist (ima ga u proteinima ali slabo je to). dobro je da nisu kapsule, to je poduhvat progutati.cula sam da su mnogo dobri neki 12h protein, sporo se razlazu, dobri pre spavanja.

Link to comment

To mu ga vise dodju dopingzi za bildovanje ali cenim da pomazu i kod trcanja. Ja mislim da bi' uz sve te droge bio neki veliki dr mr bodi klasik kategorije, dok za bodibilding ipak mora da se krlja hemija i da se jede mnogo mesa.Sto se tice krealkalina, ne treba punjenje.P.S. Jebasmo temi majku :ziga:

Link to comment

Moze, ali ne u burek jer je masan... znaci, pilece belo ili tako nesto. I to mora sto pre jer cu sledece godine biti prebildovan i prejak pa ne bi bilo zanimljivo.

Link to comment

Treba postavljati dugorocne ciljeve! To je jedna od najvaznijih stvari bodybuildinga. Sledece godine zajedno prodajemo tela da skupimo za suplemente

Link to comment

Vidis da toniju ne trebaju suplementi, on je neki old skul obarac ruku i 'oce na prevaru da nas odere za burek. Moracu da mu objasnim neke stvari sa svojim mocnim bicepsom od 40cm... teska srca, jer mislim da je dobar covek.A ovo za prodavanje tela za novce za doping moze, ali samo kod dobrodrzecih gospodja. Ja ipak drzim 1 nivo jako i do samog kraja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...