Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ti to po onoj narodnoj: "Ajde bre zeni se da te deca zapamte sa kosom".

mene ni majka ne pamti sa kosom  :fantom:

 

Neko pomenu da ga interesuje da kupi trenazer za veslanje:

 

zg4vsbdth6gzajwb7jfj.gif

mogo bih se kladiti da ce ovo sranje samo da krcne kad sednes na njega. a i da ne krcne ne sluzi kurcu.

Link to comment

Neko pomenu da ga interesuje da kupi trenazer za veslanje:

 

zg4vsbdth6gzajwb7jfj.gif

meni lici na neku kutiju na rasklapanje. kako se tacno ovde vesla i gde su opterecenja, prenosi i slicno?

Link to comment
 

 

 

aj bas ako te ne mrzi reci treneru da mislis da bi bilo korisno ubaciti sklekove, bas me zanima sta ce reci.

 

ili kokain i sklekovi, kako rece igi pop

 

Nemoj da mislis da se sprdam ponovo, ali se osecam kao ovaj private Pyle.

 

 


 

 

PS. Pitacu za sklekove.

Link to comment

Ja mislim da se radi o dizajnerskom proseravanju. Lepo izgleda i prakticno je, a beskorisno je. Koliko vidim, nema zamajac, verovatno koristi obicne elasticne trake.

 

Pre nekoliko godina sam razmisljao da kupim masinu za veslanje, medjutim razgovor sa  poznanikom koji se aktivno bavio veslanjem (cak je bio i uspesan u takmicenjima na ovim trenazerima - van sezone veslaci se takmice i u salama) me je odvratio od toga. Ono sto mi je rekao je da su jeftine varijante bacanje para, da svakodnevno rasklapanje i sklapanje sprave ne dolazi u obzir (ne secam se zasto) i da moja ideja da je drzim u uskom hodniku nije realna (rekao je da mi treba vise prostora sa strane).

Link to comment

ozbiljno je to igi rekao kad su ga pitali za tajnu mladosti - mnogo kokaina i mnogo, mnogo sklekova :)

Mozda je ipak to onaj Kristijan Golubovic rek'o? :s_d:

 

Salu na stranu, poslao sam email trenerki za sklekove, mada mi se sad cini da je onaj "slam" medicinske lopte (vidi dole) u stvar push vezba. (Ako ja razumem nasta milogled misli). Jedino sto sam prosli put radio sa 6kg, ali moram naci neku tezu, suvise mi je lako.

 

 

med-ball-slam-ben-jones-weight-loss-0607

 

 

PS. Ova preporucena dijeta mi bas prija (mozda zato sto je ovde leto). Skinuo sam nesto preko 2kg od pocetka januara (NB - to je naravno pre nego sto sam poceo s dijetom, ali sam dosta/relativno/nesto malo kao pazio)... sto je kap u moru, ali ipak. Otprilike je ovo dan- dorucak cerealije sa (polu)obranim mlekom, ili kuskus sa rendanom jabukom plus kis. mlekom; prva uzina vocka (obicno banana); rucak sendvic sa puno zelenisa i nekim proteinima zivotinjskog porekla (omiljen mi je dimljeni losos); druga uzina nekoliko badema/lesnika ili sl.; vecera obicno velika salata (dodam sir kao npr. rikota cisto da ne bude gladno). Za pice voda (sto vise)... a uvece zeleni caj. Nije bas skroz low carb, ali ja sam carb adikt i verovatno bih pregrizao nekog prolaznika (ili pre zgodnu prolaznicu) ako bih se doveo do preteranog carb-izgladnjivanja. Plus kad me uhvate bas zesci munchies, zgrabim parce-dva sira (sto bismo mi rekli kackavalja).

Link to comment

Mozda je ipak to onaj Kristijan Golubovic rek'o? :s_d:

 

Salu na stranu, poslao sam email trenerki za sklekove, mada mi se sad cini da je onaj "slam" medicinske lopte (vidi dole) u stvar push vezba. (Ako ja razumem nasta milogled misli). Jedino sto sam prosli put radio sa 6kg, ali moram naci neku tezu, suvise mi je lako.

 

 

med-ball-slam-ben-jones-weight-loss-0607

 

 

PS. Ova preporucena dijeta mi bas prija (mozda zato sto je ovde leto). Skinuo sam nesto preko 2kg od pocetka januara (NB - to je naravno pre nego sto sam poceo s dijetom, ali sam dosta/relativno/nesto malo kao pazio)... sto je kap u moru, ali ipak. Otprilike je ovo dan- dorucak cerealije sa (polu)obranim mlekom, ili kuskus sa rendanom jabukom plus kis. mlekom; prva uzina vocka (obicno banana); rucak sendvic sa puno zelenisa i nekim proteinima zivotinjskog porekla (omiljen mi je dimljeni losos); druga uzina nekoliko badema/lesnika ili sl.; vecera obicno velika salata (dodam sir kao npr. rikota cisto da ne bude gladno). Za pice voda (sto vise)... a uvece zeleni caj. Nije bas skroz low carb, ali ja sam carb adikt i verovatno bih pregrizao nekog prolaznika (ili pre zgodnu prolaznicu) ako bih se doveo do preteranog carb-izgladnjivanja. Plus kad me uhvate bas zesci munchies, zgrabim parce-dva sira (sto bismo mi rekli kackavalja).

cekaj, i nisi jos okacio sliku???

<_<

Link to comment

njenu sliku jebote!!!

 

ti si lep, ne sumnjam, ali nisi moj tip, svadjali bismo se stalno :fantom:

 

 

elem, nisam lud za medicinkama, ali deluje mi dobro ova vezba, angazuje ceo trup, sto bi mladi rekli core, ramena, ruke, grudi.

a i noge, buduci da dizes loptu iz cucnja.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...