Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Evo cele vesti...Interesantno kako se Tana setio posle 2 dana da su mu neki pretili... što nije odmah prijavio ? I niko ništa ne zna, dok se tužilac nije setio da priupita ?I znači u CZ se ulazi kao u samoposlugu ? Ko hoće da uđe, dođe, malo, prošeta, razbije saksiju, ostavi majce... Možda nešto i pokupi... Ma, koga oni lažu...
Zar stvarno mislis da covek laze? Nije hteo da prica da se ne bi dizala prasina i da se ne bi zamerao bagri, ali kada je stvar podignuta na visi nivo naravno da je morao da progovori. Stanje je alarmantno, bagra ima veci uticaj na postupke kluba nego uprava, krajnje je vreme da se nesto uradi po tom pitanju! Pa ne moze gomila kriminalaca, reketasa, narkosa i nabedjenih huligana da vodi politiku Crvene zvezde.
Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

jasno ko dan... i sta onda onaj pandur ima da prica kako je ovo propust zvezde i njene uprave... pa da oni rade svoj posao ta bagra bi bila tamo gde treba da bude i sve ovo se ne bi ni desilo... odlican trenutak da se srede stvari u celom fk, prvi korak treba da bude razbijanje te bagre, a nju ne moze sigurno 1 dobrivoje razbiti vec zna se ko...

Link to comment
Zar stvarno mislis da covek laze? Nije hteo da prica da se ne bi dizala prasina i da se ne bi zamerao bagri, ali kada je stvar podignuta na visi nivo naravno da je morao da progovori. Stanje je alarmantno, bagra ima veci uticaj na postupke kluba nego uprava, krajnje je vreme da se nesto uradi po tom pitanju! Pa ne moze gomila kriminalaca, reketasa, narkosa i nabedjenih huligana da vodi politiku Crvene zvezde.
Mislim da su lagali ranije... Sad govore istinu, kad je zakucala maca na vratanca....I konačno mi se čini da će nešto dobro od ovog da ispadne...
Link to comment

To je jedan moguci pogled na to. S druge strane, realno je i da je sve to dogovoreno, pa kada je video Tomu Zorica kako je zapenusao na televiziji - Tana pokusava da se opere, sto bi rekli u filmovima, "bive moja rec protiv tvoje, sta mislis kome ce vise da veruju".

Link to comment

što je još zanimljivije, MONDO nezvanično saznaje kako je nošenje majica u subotu bilo tek rezervna varijanta!Prvobitna ideja navijača bila je da na crveno-belim dresovima, na kojima već mesec dana nema reklame "Toyota", stoji natpis "Pravda za Uroša". Dresovi su na dan utakmice išli na doštampavanje, ali se od drastičnog protesta u poslednjem trenutku odustalo..."Postojala je pretnja prekidom utakmice. Bili smo obavešteni da će nešto da se desi, rekli su čak i da će da zapale stadion... Jedino me nisu tukli! Ne znam kako su ti navijači došli do moje kancelarije, samo su mi zakucali na vrata. Mi imamo obezbeđenje, koje ne znam gde je bilo u tom trenutku".

Link to comment

Ovo stvarno prelazi sve granice, ocekujem skori raspad kluba, ali bukvalno raspad. Ako su finansijeri bili za to da nose majce, a Tana i Ivic ne, onda je na pomolu jos jedan sukob i preuzimanje kluba bukvalno od strane navijaca. Zivo me zanima ko ce biti izabran za predsednika...

Link to comment

Da se ne radi o klubu za koji navijam vec nekih 35+ godina umro bih od smeha. Ovog kretenluka nema nigde na svetu osim mozda u Kolumbiji. Pridruzujem se gazzi i ostalima u potiskivanju Zvezde u delove mozga u koje ne zalazim cesto i cekam neka bolja vremena, a Miskovicu, Micovicu i njihovim kohortama sa severne tribine zelim ono sto ne bi imalo smisla da napisem ovde da ne bih sablaznjivao forumsku populaciju.

Link to comment

Svi se cudom iscudkavase, a da se niko ne priseti samo javnosti poznatog primera gde je i sta radio (bio zaposlen) jedan od osudjenih za ovaj incident ... To je ono sto javnost zna i dovoljno vam je da pretpostavite cega sve tu jos ima i pride da razumete da je ovoga bilo i pre 5 i 10 godina. Nista novo. Sad, razlika je sto nekima nije bilo potrebno pretiti, a nekima jeste ...

Edited by Bane5
Link to comment
mislim da je nebitno i previse otislo u off ova prica oko sudije lazovica.ipak da dodam jos i ovo da je andrija draskovic u toj prvoj presudi (iako je covek sa debilim dosijeom) kod lazovica imao olaksavajucih okolnosti (lazovic naglasio u obrazlozenju presude) i da ga je za ubistvo plecica osudio na 7 godina ako se ne varam (dva metka mu je ispalio ovaj u ledja od kojih je jedan zavrsio u glavi sto lici na klasicnu overu iako svedoci to negiraju), a onda ga je oslobodio u sledecem sudjenju. mladjem punoletniku bez dosijea pri pokusaju ubistva, lazovic bez ikakvih olaksavajucih okolnosti dosudjuje 10 godina. uros je kaznjen zasluzeno i tu nema spora i ne zelim da to dovodim u pitanje, ali da je cudno, cudno je.
ako su hteli da promene kriterijume u prvosudju mogli su prvo da promene sudije. ovako sve dobija drugu dimenziju i u neku ruku daje pravo huliganima da se bune protiv presude. a to sto smo mi, koji na stadion idemo da bi gledali fudbal, ostali u manjini u odnosu na huligane i policiju sramota je i za klub i za drzavu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...