Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

  • 1 month later...

Juce po onom lepom danu svratim kod poznanika koji drzi malu kafanicu u Zemunu, i on mi ponudi da probam "lozovacu ali od tamjanike" uh kako je legla jbte...dok sam trepnuo ode pola flajke.I sto je najbolje ko vodu da sam pio....

Link to comment
koja i valja li cemu?ici cu uskoro opet u poljsku, pa da znam sta mi je ciniti
Уколико ти није прекасно то је ова Јадвига. Убија колико је добра.apis_jadwiga_mead__99446.1363027438.1280.1280.jpg
Link to comment
  • 2 months later...

Svake godine mucim istu muku, ok prosle sam naisao na znacajnu pomoc ovde, ove godine sam vise u fazonu skrivenih bisera :) Probao sam neku rakiju u drvo javorovom bese dobra, uzmem da vidim sta je to, pise Stari hrast podrum Stevanovic, neki ljudi iz Šumadije. Na sajtu samo telefoni i opcija za slanje poruka, dok ne posalju odgovor kako bi mogao da dodjem do njihovog proizvoda, da ne zna neko nesto tako slicno sto bez oklevanja moze da preporuci. Dakle neka porodica koja ima podrum, orijentisani su na kvalitet i nije im rakija toliko iskomercijalizovana, imaju posebne kanale isporucivanja, anyone? :)Sent from my RM-885_eu_russia_200 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 months later...

Ruski Standard je osnovao frajer sa mog faksa, pa svake godine kad je ruska žurka pošalje neki bolestan kontigent. Moj prvi i jedini blackout je bio od te jebene votke i eksiranja sa krastavčićem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...