Jump to content
IGNORED

Razna prakticna pitanja


yolo

Recommended Posts

Ne znam koji je metod komsija koristio, ali 20 godina je u vikendici podrejavao neotvorenu konzervu, dok se pre par meseci nije vratio umotan u zavoje zbog opekotina. Jos se vide oziljci.

Link to comment

Dobila sam ovo, uz gomilu nekih ruskih slatkiša.

Slatkiše smo pojeli, brzo i lako, a sa ovim ne znam šta da radim, ima li neko ideju?

Može da se jede tako, prosto kašikom, što sam često radio. :piggy:

 

Mogu da se filuju palačinke.

 

Nije mi jasno što bi neko pravio taj dulce de lece, kad je sgušjonka već sama po sebi nešto najlepše što postoji....

Link to comment

Nije mi jasno što bi neko pravio taj dulce de lece, kad je sgušjonka već sama po sebi nešto najlepše što postoji....

 

koliko mi je smesna ova recenica..... zamisljam kobnog u raznim nekim situacijama u rusiji....

Link to comment

koliko mi je smesna ova recenica..... zamisljam kobnog u raznim nekim situacijama u rusiji....

 

I to sa ovom facom sa avatara.

 

Razne situacije su se završavale uvek isto - šta god da sam hteo da radim sa sgušjonkom (palačinke, da pijem čaj, da pravim bilo šta), svejedno sam je sredio za nekoliko sati iz konzerve direktno. I posle toga kajanje.....

Link to comment

zasto mnogi kuvari ili poslasticari koriste onu zicu za mucenje svega i svacega. ok, kapiram da je ta zica za neke stvari neophodna, u smislu, da ne moze mikser, ali uglavnom je za sve koriste.

 

evo, upravo pravim sa kevom princes krofne i kada je krem onaj u pitanju, ona je navikla da to radi zicom, na vatri da muti. ja sam uzeo mikser i ispao je kao puding. sada je nagovaram da isto uradimo kada budemo ubacivali belance, ali ona se protivi jer u tom slucaju, ako krenem mikserom nece biti vazdusasto.

 

kako vi: mikser za sve ili zica?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...