Jump to content
IGNORED

Razna prakticna pitanja


yolo

Recommended Posts

Ljudi, već neko vreme obilazim oko odrezaka morskog psa i jako mi se to jede, ali ne znam kako se sprema pa nikako da kupim.

Je li spremao neko i kakvi su utisci?

Link to comment

Cuo sam da ukusom podseca na soma, mada izvor nije pouzdan :) Nemam informacije kako se sprema, ali pokusaj da mu napravis krevet od povrca (bijeli i crni, paprika, pomidora, cukin, krtola) lagano peces u pecnici, uglavnom ne omane.

Link to comment

Ja ga stavim na foliju, pouljim, so, biber, malo ruzmarina, kriška pomorandže, pola čena bluka, pa dobro zatvorim foliju. Spustim u ključalu vodu na 10 minuta, i to je to. Serviraš direkt iz folije

Link to comment
  • 1 month later...

Dosta indocentričan tekst, ne uzima u obzir činjenicu da, recimo, mediteranska kuhinja zavisi od snažnih, prirodnih aroma kvalitetnog povrća i svežeg bilja, i da su tu začini uglavnom gastronomski višak ili ih treba stavljati izuzetno umereno.

Link to comment

They concluded that what makes Indian cuisine so exquisite is its tendency to bring together lots of different ingredients with flavor molecules that don't overlap.

 

While some have praised the new research for revealing the secret to why Indian cuisine is so delicious...

 

:lolol:

 

Skupili se naucnici da utvrde zasto je indijska kuhinja tako izvrsna.

Link to comment

They concluded that what makes Indian cuisine so exquisite is its tendency to bring together lots of different ingredients with flavor molecules that don't overlap.

 

While some have praised the new research for revealing the secret to why Indian cuisine is so delicious...

 

:lolol:

 

Skupili se naucnici da utvrde zasto je indijska kuhinja tako izvrsna.

 

 

hvala na citatu da se slucajno ne zajebem i kliknem

Link to comment

White Bullet Habanero mi nisu uspele. Izgleda da im je trebalo više sunca..

Ja narucio po jedan rasad za sebe i za drugara. Negde kazu da su izuzetno teske za gajenje a negde da su laganica i da radjaju ko lude. Uopste mi ne lice na ostale habanjerose al kazu da je isti nivo ljutine a izgleda da je i ukus slican.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Pricali na ljuto slatko kiselim sosovima. Ja cili ulje (isto ko ovo samo + papricice) koristim samo na pici pa valjda rerna potamani eventualne bakterije.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...