Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

frikom je mila majka za onu prevaru od svisliona, koji kad uzmeš i otvoriš istog momenta ti iskoče magareće uši i krećeš da njačeš zbog osećaja namagarčenosti  

ne znam dal ih i dalje prave i prodaju, ne viđam ih po velikom radnjama

 

 

 

king extra malina cake je neprejebiv

:ziga:

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Jbg sad Svislion, ko to uzme da proba, bolje nije ni zaslužio. :D

 

Od frikoma je ubedljivo najbolji sladoled onaj Malina Cake sa onim žutim filom koji je stvarno zanimljivog ukusa, a ovo sve ostalo... Meh. Ja nisam "čokoladni" tip, više egzotični - čunga lunga - tip, ja bih nešto novo, nešto divlje. A posle milion godina, njima je kapri i dalje top 3 sladoleda, say no more. 

Link to comment

ja uzeo jednom, neki tzv viljamovka 

:isuse:

 

veličine čokoladne bananice, vodeni sa dve kapi arome kruške

 

pljačka, bukvalno

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

frikom je mila majka za onu prevaru od svisliona, koji kad uzmeš i otvoriš istog momenta ti iskoče magareće uši i krećeš da njačeš zbog osećaja namagarčenosti  

ne znam dal ih i dalje prave i prodaju, ne viđam ih po velikom radnjama

 

 

 

king extra malina cake je neprejebiv

:ziga:

Svislion je prevara šta god da kupiš. Imam dva u kraju, jedan baš u komšiluku.

 

Napravili su biznis sa kopijama poznatih slatkiša po popularnim cenama (čudi me što ih zbog toga nikad niko nije tužio) koje su babe i dede uglavnom kupovale unucima, pa su onda prešli i na proizvodnju sladoleda koji je nepojaman krš.

 

Jedne godine su dobili ekskluzivno pravo na prodaju sladoleda na Adi, a proterali Frikom. To je tek bio pakao.

 

 Biće da je Danica,''srpska kraljica'', pogurala djevera, inače nemam drugo objašnjnje kako opstaju sve ove godine sa krš robom i sada već astronomskim cenama.

Link to comment

Фриком је колко пара толко музике, ко га пореди са haagen dazs-ом или ben&jerry’s-ом јбг. Чињеница је и да лидл за још мање пара има сасвим солидне сладоледе.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, johan nagel said:

Фриком је колко пара толко музике, ко га пореди са haagen dazs-ом или ben&jerry’s-ом јбг. Чињеница је и да лидл за још мање пара има сасвим солидне сладоледе.

Lidl šije Frikom u skoro svakom sladoledu.

 

Ove sezone od frikoma valja samo smrznuti yogood (Bogovi prodaje ga ne drže u sanducima sa ostalim sladoledima, nego tamo gde je smrznuta hrana) i Kapri u čašici.

Link to comment
16 minutes ago, johan nagel said:

Фриком је колко пара толко музике, ко га пореди са haagen dazs-ом или ben&jerry’s-ом јбг. Чињеница је и да лидл за још мање пара има сасвим солидне сладоледе.

 

Pa ako porediš porodične, uzmi Frikom quattro i npr Dukale u Maksiju manje više isto pakovaje, ista cena, 10 puta kvalitetniji sladoled Dukale. To na temu "koliko para toliko muzike"...

Link to comment

Фриком породични су ми увек били лоши, штапић/корнет већ их има сасвим ок. Ал то је оно укуси су различити јбг, посебно то важи за сладоледе рекао бих. Ја свакако нисам много пробирљив :D

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Ptica trkacica said:

Koji Dukale je najbolji?

 

Ako voliš voćne i osvežavajuće, ima neka tropska kombinacija, ono je savršeno, u onom malo manjem pakovanju. Tipa papaja, mango i tako neke zezancije, ne sećam se, ali je baš osvežavajuće i ukusno.

 

One velike dugo nisam jeo, taman bih se mogao podsetiti :cool:

 

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako voliš voćne i osvežavajuće, ima neka tropska kombinacija, ono je savršeno, u onom malo manjem pakovanju. Tipa papaja, mango i tako neke zezancije, ne sećam se, ali je baš osvežavajuće i ukusno.

 

One velike dugo nisam jeo, taman bih se mogao podsetiti :cool:

 

Volim sve :D

 

Videh da su ti veliki na akciji u Maksiju.

 

Baš ću da svratim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...