Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

1 hour ago, Ptica trkacica said:

Praviću se da ne vidm ovaj post. Virim kroz trepavice, za sopstveno dobro.

 

Dosta je mi je jedna navlakuša od tebe :D

 

Ovaj je baš onako, jak... Ja volim te kafene ukuse /iako ne pijem kafu :blink:/, ovaj je baš intenzivan, možda i više nego što treba, ima lepu čokoladu unutra (ja sam pak vanila čovek, al je ovaj bio na akciji :D) Barattolino ima straćatelu i karamelu koji su baš baš dobri. 

 

58 minutes ago, napadaj said:

Barattolino nisam video u Maksiju, ali Dukale jesam i upravo jedem neki sa kafom, čokoladom, vanilom i ne znam čime još. Odličan sladoled, punog ukusa, nema osećaja veštačkih ukusa i leda kao glupi Frikom.

 

Exactly. Dupe glava u odnosu na Frikom. 

Edited by Mil@n
Link to comment
bratolinotm od pistaća je :wub:
Bratko baš ispušta ove godine neke nove kombinacije uz fine popuste, preporuka i od mene. Imam u frizu 2 baš48ddbe8190b4cb3db89d0c2132c1a7be.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Poslastičarnica iz Maršala Birjuzova krenula na all in. Sladoled od manastirske rakije, drenjina uz stare ukuse kao što su ajvar, pirotski kačkavalj, peglana kobasica i od raznih vina 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Poslastičarnica iz Maršala Birjuzova krenula na all in. Sladoled od manastirske rakije, drenjina uz stare ukuse kao što su ajvar, pirotski kačkavalj, peglana kobasica i od raznih vina 

 

bas jutros sam tamo jela drenjinu i mak, svidjaju mi se oba ukusa mada je drenjina preslatka

 

nisam zatekla kobaju i kackavalj, znaci moram ponovo da idem

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, *edited by mod said:

Poslastičarnica iz Maršala Birjuzova krenula na all in. Sladoled od manastirske rakije, drenjina uz stare ukuse kao što su ajvar, pirotski kačkavalj, peglana kobasica i od raznih vina 

stvarno ima ovo?? a prolazim stalno pored i nije me mamilo da uđem. jesu ti sladoledi slani ili slatki? ništa mi nije jasno. moram da probam! 

Link to comment

Slatki su. Doduše nisam probao Ajvar i kobasicu. Ostali su slatki a u manastirskoj rakiji (mislim da je Kovilj) se baš oseća alkohol.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

probala sam upravo ajvar i kačkavalj i slani su :D ovaj sa sirom mi se baš svideo, ali nisam znala s čim da ga ukombinujem.

na kraju su mi dali limun greškom umesto dinje koju sam tražila i bio je totalno bezveze, i krem od pistaća koji je vrlo dobar i maltene istog ukusa i konzistencije kao bratolinov. 

kugle su male a nejeftine, nisam  radoznala da isprobavam dalje.

 

ed. kačkavalj je slatko-slan

Edited by beyoncé
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...