Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

ajm gled. meni je u pocetku bila dobra, a sad je volim. ispraksirala sam se s doziranjem, kuvanjem (vrela voda u rezervoar, otklopljena kafetiijera i ostali trikovi). do potpune automatizacije mene u masinu za savrseni espreso ostalo mi jos da naucim da ulijem u soljicu bez prolivanja i zalivanja. to mi je najteze.  

Link to comment
  • 3 months later...

Moram šmeknuti te lavace na pijageru al mi se ne čini da mogu ići po tim cenama. 

Sacam u nekom turističkom marketu kod terminija platio neku lavacu oro 4.5 evra. A taman mi ponestaje neke dm veganske kave što na popustu beše. 

Link to comment

kupila sam prosle nedelje za 350 dinara na kalenicu u pojedinacnom plavo crvenom pakovanju, a one u srebrnom, sto su 4 cigle u kilogramu, te su po 400. ista kafa, drugo pakovanje. osim krema i gusto te plavo crvene, ima i krema i gusto forte, narandzasto crna. tu cu sledecu. 

Link to comment

Otkrila sam da u onom Korpa fensi-smensi marketu/deli/koncept/ovo/ono restoranu/marketu na Bul. Evrope u NS-u diluju Mehmet Efendi kafu koju su onomad banacanin i jos po neko hajpovali onoliko

 

 

Link to comment

E neko jutro prolazim knez mihajlovom vidim radi bašta u starbaksu a nije ni gužva aj da čekiram. Oduševim se vidim one male debele američke palačinke, ja to nekad kući improvizujem uzmem i neku moku da probam ali avaj. Palačinak probam zalogaj em pretopljen nekim karamelom em nikakav, kafu isto jedan srk samo, s gnušanjem sve odgurnem, demonstrativno ustanem odem. Gosti u bašti neki belosvetski hipsteraj samo  postiđeno oboriše poglede.

 

Mada kafa možda i nije toliko loša bila, više sam onako da potenciram prezir prema onom pankejku al da je sveeukupno sranje realno jeste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...