Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zna li neko, koja je procedura u wizzAiru sto se tice unosenja lap-topova u avion? Smem li pored rucnog prtljaga "za Dz" uneti i torbu s laptopom, ili moram sve nekako strpati u jednu?

Link to comment
  • 1 month later...
On 1/14/2018 at 11:58 AM, Milosh76 said:

Ove novine oko rucnog prtljaga za Ryanair podrazumevaju placanje PRIORITY ulaska i tada mogu da unesem rucni u avion ili da ga predam za dzabe kao klasican prtljag?

Da odgovorim sam sebi, mozda nekome bude korisno.

 

Dakle, ako se ne plati Priority dodatak za kartu, kod Ryanaira uzimaju prtljag pre ulaska u avion i kupi se kao i klasican kofer. Kod Wizza je moguce predati rucni prtljag u istom trenutku kad i kofer za dzabe.

 

Link to comment
2 minutes ago, Delija67 said:

Autobusom za 2 evra. Ide do Placa Katalunje, a staje usput svuda gde treba. Malo kruzi po El Pratu, da vidis kako izgledaju lokalne Ledine.

 

da li bus ide posle ponoći?

nešto mi se čini da ne ide pa zato pitam.

Link to comment

Isao je celu noc pre 2 - 3 godine kad sam poslednji put bio u Barseloni. Ne verujem da su ukidali. Posle sa Katalunje opet mozes da hvatas neki drugi nocni za neki drugi deo grada ako ti treba.

Link to comment
3 minutes ago, Delija67 said:

Isao je celu noc pre 2 - 3 godine kad sam poslednji put bio u Barseloni. Ne verujem da su ukidali. Posle sa Katalunje opet mozes da hvatas neki drugi nocni za neki drugi deo grada ako ti treba.

 

hvala. 

ide moja majka do katalunje tu joj je negde hotel pa da ne luta u sred noći.

Link to comment
43 minutes ago, Misha said:

Taxi sa El prata do Katalunje kosta 29 evra fiksno, pise na vratima vozila. Video u septembru 2017! To ako ne radi bus.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ok. hvala.

 

Link to comment

Aerobus A1 (polazi sa terminala T1) i Aerobus A2 (sa terminala T2) imaju poslednji polazak ka gradu u 1h.

 

Od 23h do 5h sa terminala T1 polaze nocni busevi N17 i N18 na svakih 20 minuta. Ispred T2 se zaustavlja N16 koji takodje ide na 20 minuta. Cena 2.2 evrica, putuje nesto manje od sat vremena.

 

Svim busevima je terminal u centru - Placa Catalunya.

Link to comment
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Kampokei said:

Prebacilo me AirFrance na SASov let, koji polece 5 sati kasnije. Javili mi dan ranije.  Jel me to kvalifikuje za onih 400 evrica nadoknade?

 

A njihov [AF] je otkazan? Iznos zavisi od duzine leta [tj. preletene razdaljiine].

Link to comment
5 minutes ago, Kampokei said:

Da, da, otkazan. Pa me prebacili na drugi let u sestrinski SAS. A duzina je preko 1500 km (odatle mi onih 400 evrica).

 

Da li se zna razlog otkazivanja [posto ima nekih koji ih oslobadjaju placanja kompenzacije].

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...